Wrocław

Egurrola Challenge we Wrocławiu ? Agustin Egurrola zaprasza na turniej tańca pełny pasji i emocji
Wrocław

Egurrola Challenge we Wrocławiu ? Agustin Egurrola zaprasza na turniej tańca pełny pasji i emocji

25 stycznia

25 stycznia scena w Sky Tower zostanie opanowana przez tancerzy szkoły tańca Agustina Egurroli. Uczestnicy Egurrola Challenge już po raz kolejny podzielą się z publicznością swoją taneczną pasją pokazując, czego nauczyli się w ciągu ostatniego semestru i walcząc o medale, puchary oraz nagrody.


Turniej Egurrola Challenge to wyjątkowa szansa, aby zapoznać się z niezwykłym światem tańca i poczuć radość oraz energię, jakie z niego płyną. Podczas zbliżającej się edycji tego wydarzenia nie zabraknie pasji i ogromnych emocji związanych z rywalizacją o miano najlepszych grup i solistów. Na scenie w Sky Tower pojawią się doświadczeni tancerze szkoły Egurrola Dance Studio, a także ci, którzy dopiero zaczynają swoją taneczną karierę. Wszyscy zawalczą o miejsce na podium, a zwycięzcy zostaną nagrodzeni medalami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi. Przez cały dzień będziemy podziwiać takie style taneczne jak hip hop, taniec jazzowy oraz nowoczesny. Agustin Egurrola – założyciel szkół Egurrola Dance Studio, choreograf i tancerz przewidział na ten wyjątkowy czas również mnóstwo niespodzianek i atrakcji dla publiczności

 

- Jestem bardzo podekscytowany nadchodzącym turniejem Egurrola Challenge. To wydarzenie, które na pewno pozytywnie wszystkich zaskoczy! Będzie wyjątkowe nie tylko dla uczestników, którzy zaprezentują swoje umiejętności zdobyte w czasie ostatniego semestru, ale także dla publiczności, która zyska możliwość spędzenia czasu w świecie pełnym emocji, bez których my, tancerze, nie wyobrażamy sobie życia. Ten dzień wyjątkowy będzie również dla mnie, ponieważ nic nie daje mi tyle satysfakcji, co świętowanie sukcesów tancerzy Egurrola Dance Studio i widok uśmiechów na ich twarzach po zakończonym występie – mówi Agustin Egurrola.
Zapraszamy do wspólnego dopingowania młodych zawodników i podziwiania ekscytujących pokazów specjalnych. To będzie wyjątkowe widowisko! Musicie być tam z nami!


Więcej informacji na stronie www.egurrola.com

 

25.01.2020 r.
Sky Tower ul. Powstańców Śląskich 95

Wstęp wolny!
Więcej informacji na www.egurrola.com

Miejsce wydarzenia:
Sky Tower ul. Powstańców Śląskich 95
Organizator:

Egurrola Dance Studio Wrocław

SKY TOWER, poziom +2
Ul. Powstańców Śląskich 95
53-332 Wrocław
tel.: +48 601 539 539

Wydarzenia we Wrocławiu

Warto zobaczyć