Warszawa

Topimy lody! Ostatni tydzień Zimowego Narodowego!
Warszawa, Praga Południe Sport od 3 roku

Topimy lody! Ostatni tydzień Zimowego Narodowego!

od 2 marca do 5 marca 2017
Wpis archiwalny

Jeszcze tylko do 5 marca goście mogą skorzystać z największej zimowej atrakcji stolicy – Zimowego Narodowego! Do niedzieli włącznie można pojeździć na łyżwach, zjechać z górki lodowej, zagrać w curling, czy poszaleć na disco lodowisko. Na zakończenie projektu organizatorzy przygotowali wyjątkową promocję -50% na bilety normalne na lodowiska w ramach akcji „Topimy lody”.

 

Zimowy Narodowy od kilku miesięcy jest jedną z największych, zimowych atrakcji na mapie Warszawy. Lodowiska, górka lodowa, curling, bumper carsy, skatepark to tylko część bogatej oferty. Zimowy Narodowy to idealne miejsce na spędzenie czasu wolnego z bliskimi i rozwijanie swoich sportowych pasji, tych związanych z łyżwiarstwem, ale też jazdą na rolkach, desce czy longboardzie.

Jeszcze tylko kilka dni, do 5 marca, warszawiacy i goście odwiedzający stolicę, mogą skorzystać z atrakcji Zimowego Narodowego. Kto nie miał jeszcze okazji zagrać w curling, spróbować tegorocznej nowości – „bumper cars”, zjechać z górki lodowej, albo po prostu pojeździć na łyżwach, ma szansę do niedzieli. Z kolei do piątku, 3 marca, można skorzystać z promocji „Topimy lody”, czyli -50% na bilety normalne na lodowiska.

 

Jeszcze w tym tygodniu, Zimowy Narodowy będzie miejscem ciekawych imprez sportowych. W piątkowy i sobotni wieczór Zimowy Narodowy zaprasza, szczególnie starszych gości, na dwie ostatnie w tej edycji imprezy na łyżwach - „Disco Lodowisko z 4Fun.TV”, gdzie przy muzyce granej na żywo przez DJ-ów można pojeździć na łyżwach na jedynej takiej imprezie w mieści.

 

Sobotni i niedzielny poranek to ulubione zajęcia najmłodszych - „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”, prowadzone przez instruktorów z Ice&Fun, czyli zabawa połączona z nauką jazdy na łyżwach.

 

Również w sobotę, 4 marca, o godzinie 14:00 odbędzie się ostatni event rolkarski na Skateparku Zimowego Narodowego. Organizatorzy zapraszają osoby w wieku od 4 do 18 lat do zapisywania się na zawody Bladecross dla dzieci wchodzące w skład Mazowieckiej Ligi Bladecrossa. Wyścig jest doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności rolkarskich na tle innych, a przede wszystkim do dobrej zabawy z rówieśnikami. Dodatkową atrakcją będzie wyścig dla rodziców i wyścig dla osób na wrotkach klasycznych. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale i dyplomy. Nagrodami będzie coś słodkiego od E.Wedel oraz orzeźwiającego od Sprite'a. Szczegóły na temat wydarzenia można znaleźć na http://rollschool.pl/bladecross-dla-dzieci/


Zimowy Narodowy to największa zimowa atrakcja stolicy. Ponad 5000 metrów kwadratowych lodu, 3 lodowiska, w tym jedno połączone ścieżką lodową, 11-metrowa górka lodowa do zjeżdżania na pontonach, curling, ice bar „Strefa Polarna”, strefa chillout Factory Annopol, skatepark, „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”, „Disco Lodowisko z 4FUN.TV”  i tegoroczna nowość – bumper cars.


Bilety do kupienia na www.bilety.zimowynarodowy.pl

 

Na miejscu można wypożyczyć sprzęt łyżwiarski.

Organizator:

Zimowy Narodowy

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć