Warszawa

Wygraj voucher do Room Escape Warszawa®!
Warszawa Konkurs

Wygraj voucher do Room Escape Warszawa®!

Wpis archiwalny

Chcesz oderwać dzieci od komputera? A może nie masz pomysłu czym zająć je w deszczowy popołudnie? Pozwól im wykorzystać spryt i wyobraźnię podczas zabawy w pełnych przygód pokojach Room Escape Warszawa®!

 

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać dwa rodzinne vouchery!

 

 

Więcej informacji o zabawie w escape room znajdziecie w artykule.

 

Aby wziąć udział w konkursie, wyślijcie e-mail pod adres wejsciowki@czasdzieci.pl w tytule wiadomości wpisując Room Escape, a w treści swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie, dlaczego voucher powinien trafić właśnie do Was. Dwa najciekawsze uzasadnienia nagrodzimy. Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 1 września. Wyniki ogłosimy w piątek, 2 września tutaj. Z wygranymi skontaktujemy się również mailowo.

 

Voucher na Room Escape Warszawa upoważnia do jednorazowej gry grupy od 2 do 5 osób, w jednym z 2 lokali, czyli łącznie w jednym z 6 pokoi znajdujących się przy ul. Śniadeckich i Inżynierskiej w Warszawie. Voucher nie kumuluje się z żadnymi akcjami promocyjnymi prowadzonymi w tym samym czasie. Otrzymując Voucher escape room należy zarezerwować dowolny termin zabawy poprzez stronę Rezerwacje Room Escape, a Voucher okazać na miejscu przed rozpoczęciem zabawy. Vouchery obowiązują przez 3 miesiące od daty zakończenia konkursu.

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć