Warszawa

Ogólnopolska Artykuł sponsorowany

Co wyróżnia MAŁA LINGUA – szkołę języków obcych dla dzieci?

Wpis archiwalny

Do Rodziców


Prowadząc przez wiele lat szkołę języków obcych dla dzieci MAŁA LINGUA, przekonałam się o sile dziecięcej wyobraźni. Przede wszystkim jednak nabrałam pewności, że umiejętność komunikowania się przez dzieci w języku obcym we wczesnej fazie nauki możliwa będzie wówczas, jeśli uda nam się dotrzeć do wrażliwości i emocji dziecka, aby opanowało ono pełne struktury językowe naturalnie, nieświadomie, w procesie stymulowania zmysłów.


Tak też uczymy języków w szkołach MAŁA LINGUA, z roku na rok doskonaląc techniki pracy i podejście metodyczne naszych nauczycieli.


Nasza autorska metoda nauki języków obcych dla dzieci MAŁA LINGUA wprowadza dziecko do świata półbaśniowej krainy Livendell, w której mieszka Rodzina Blabbersów. Tutaj świat ludzki miesza się ze światem kosmicznych stworów, magicznych wróżek, światem pełnym przygód. W ten właśnie sposób tworzymy kontekst bliski dziecięcej wyobraźni, rozwijając u dzieci pełnozdaniowe struktury językowe.


O czym marzy Rodzic zapisując swoje Dziecko na lekcje języka obcego? Chce, aby podczas zagranicznych wakacji jego małe Dziecko potrafiło porozumiewać się z rówieśnikami z różnych zakątków świata! Ja – Rodzic o tym właśnie myślę! Drodzy rodzice pozwólcie Waszym Dzieciom poznać Magiczny Las w Livendell, wróżkę Inez i Lopeza i przekonajcie się, z jaką radością Wasze Dzieci będą odkrywały swoje umiejętności językowe.


Monika Ferreira

 

Autor Metody MAŁA LINGUA,

Właściciel Marki & Dyrektor Zarządzający

w sieci szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży MAŁA LINGUA, LINGUA TEENS SPACE

 

Odkrywamy Talenty naszych Uczniów w MAŁA LINGUA!
MAŁA LINGUA została wyróżniona przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Komisję Europejską ds. Wielojęzyczności tytułem Miejsca Odkrywania Talentów, co oznacza, że przyczyniamy się do rozwoju i wspierania uzdolnień wśród dzieci i młodzieży.

 

Zajęcia prowadzone są dla dzieci 3-5 lat MAŁA LINGUA THE BLABBERS’ NURSERY PROJECT, 6-9 lat MAŁA LINGUA, 10-12 lat EARLY TEENS, 13-18 lat LINGUA TEENS SPACE

 

A dla starszych dzieci…
W grupie wiekowej 10-12 lat EARLY TEENS baśniowy motyw rodziny Blabbersów zastąpiliśmy motywem SPACE, który zapewni Uczniom autonomię w procesie opanowywania języka, czyli możliwość wpływania, we współpracy z Lektorem, na formę i kontekst zajęć oraz umożliwi wzięcie pod uwagę ich potrzeb i zainteresowań na zajęciach językowych.


Sprawdź również ofertę LINGUA TEENS SPACE szkoły języków obcych dla młodzieży. Szczegóły na www.linguateensspace.com.pl


MAŁA LINGUA Z KLASĄ
Przychodząc do MAŁA LINGUA z 7 kolegami z klasy i tworząc własną grupę, każdy z Uczestników za swój kurs zapłaci 100 zł mniej. Miejscem realizacji zajęć może być Twoja szkoła.


ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W OLIMPIADZIE JĘZYKOWEJ
We wrześniu, na terenie wybranych szkół w całej Polsce, organizujemy Olimpiadę z  języka angielskiego. Nagrodą główną jest semestralny kurs językowy, a dla wszystkich Uczestników Certyfikaty.


Wszelkie informacje nt zajęć w MAŁA LINGUA szkole języków obcych dla dzieci oraz Olimpiady uzyskają Państwo w sekretariacie szkoły w Piasecznie k. Warszawy (22 750 13 11) lub w sekretariatach wszystkich naszych Filii na terenie całej Polski. Lista Filii dostępna jest na www.malalingua.com.pl

 

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE ogólnopolska sieć szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży Monika Ferreira
ul. Świętojańska 1, 05-500 Piaseczno
tel.: (22) 750 13 11

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć