Warszawa

Ferie w Syrenie. Trwają zapisy!
Warszawa Zapisy

Ferie w Syrenie. Trwają zapisy!

Podczas ferii zimowych w styczniu organizujemy warsztaty dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat. Zapraszamy na zajęcia musicalowe i dubbingowe, które poprowadzą aktorzy znani z naszych spektakli. Można się już zapisywać!


Warsztaty dubbingowe w teatralnym studiu nagrań poprowadzą aktorzy Michał Konarski i Maciej Dybowski. Zajęcia odbędą się w dwóch terminach – 15-19 stycznia oraz 22-26 stycznia (warsztaty pięciodniowe, łącznie 15 godz. zajęć). Grupa poranna (godz. 9:00-12:00) jest przewidziana dla dzieci w wieku 10-13 lat, a grupa popołudniowa (godz. 12:30-15:30) dla młodzieży w wieku 14-18 lat. Program zajęć przewiduje dubbingowanie bajki i piosenki oraz nagranie fragmentu audiobooka. Uczestnicy będą dubbingować zarówno postaci animowane, jak i ludzkie. Spotkają się też z gościem specjalnym – aktorem dubbingowym współpracującym z Syreną. Cena karnetu na warsztat to 650 zł.

 

Warsztaty musicalowe poprowadzą z kolei aktor Łukasz Szczepanik oraz tancerz i choreograf Bartek Zaniewicz, którzy działają pod marką Łowcy Talentów. To zajęcia sześciodniowe (w sumie 42 godz.), które zaplanowaliśmy w dniach 22-27 stycznia. Tu także zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat, ale już bez podziału na grupy wiekowe (będziemy pracować razem w godz. 10:00-17:00). Program przewiduje m.in. pracę nad emisją głosu i intonacją; nad interpretacją piosenki i monologu; pracę z mikrofonem i rekwizytem oraz elementarne zadania aktorskie i improwizację. Każdego dnia warsztatów dwie godziny przeznaczymy na blok choreograficzny. Na zakończenie tych warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować nabyte umiejętności na wewnętrznym pokazie, spotkają się także z gościem specjalnym – aktorem musicalowym. Cena karnetu na warsztat to 1200 zł.

 

Więcej: https://teatrsyrena.pl/ferie-w-syrenie-trwaja-zapisy-na-warsztaty-musicalowe-i-dubbingowe/

 

Mat. organizatora

Organizator:

Teatr Syrena

ul. Litewska 3,
00-589 Warszawa
tel.: 022 628 50 91

Wydarzenia w Warszawie

Przeczytaj również

Warto zobaczyć