Warszawa

Powrót do Szkoły z Inca Play
Warszawa Impreza okolicznościowa 6–12 lat

Powrót do Szkoły z Inca Play

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego sala zabaw dla dzieci Inca Play w Blue City przygotowuje specjalny event, który osłodzi dzieciakom koniec wakacji i przypomni im, że powrót do szkoły wcale nie musi oznaczać końca beztroskiej zabawy.

 

Impreza startuje o godz. 13:00 w drugą niedzielę września. Jej program obejmuje między innymi zajęcia chemiczne dla dzieci (https://incaplay.pl/dzieciece-laboratorium/), w trakcie których mali odkrywcy będą mogli samodzielnie stworzyć tryskający lawą wulkan, albo zaczarować mleko. Kolejną atrakcją są zawody sportowo-taneczne, które pozwolą im wykazać się umiejętnościami, zręcznością i kreatywnością, a także planszówkę w giga formacie, czyli tradycyjną grę planszową powiększoną do rozmiaru XXL, w której uczestnicy rozgrywki występują jako żywe pionki.

 

Wszystkim na pewno spodobają się również rozwijające zmysły zabawy sensoryczne i figle z bańkami mydlanymi. Brzmi ciekawie? W takim razie koniecznie odwiedźcie salę zabaw dla dzieci Inca Play 10 września, aby wspólnie uczcić powrót do szkoły w wesołej i przyjaznej atmosferze tego miejsca.

 

Razem z Inca Play można świętować nie tylko rozpoczęcie nowego roku szkolnego, ale też inne ważne wydarzenia w życiu swojego dziecka, np. urodziny. Organizacja urodzin w największej sali zabaw w Warszawie (https://incaplay.pl/pakiety-standardowe/ ) to wygodne i kompleksowe rozwiązanie, które pozwala wyprawiać wspaniałe imprezy dla dzieci bez konieczności martwienia się o szczegóły. O wszystko – od pięknych dekoracji po ekscytujące atrakcje – zadbają profesjonaliści. Do nich należeć też będzie koordynacja całego przedsięwzięcia. Dzięki temu rodzice będą mogli odpocząć, a mały jubilat i jego przyjaciele spędzą ten wyjątkowy czas na pełnej radości aktywnej i kreatywnej zabawie.

Więcej informacji o atrakcjach Inca Play: https://incaplay.pl/poznaj-nas/atrakcje/

 

Miejsce wydarzenia:
Blue City sala zabaw Inca Play Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa
Organizator:

Centrum Handlowe Blue City

Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa
tel.: 22 824 45 55

Wydarzenia w Warszawie

Przeczytaj również

Warto zobaczyć