Warszawa

BATWHEELSY WJEŻDŻAJĄ NA EKRANY TELEWIZORÓW!
Ogólnopolska Seans filmowy

BATWHEELSY WJEŻDŻAJĄ NA EKRANY TELEWIZORÓW!

PREMIERA PIERWSZEGO W HISTORII UNIWERSUM DC ANIMOWANEGO SERIALU DLA PRZEDSZKOLAKÓW O BATMANIE.

 

Zapnij pasy i dołącz do Batwheels oraz superbohaterów uniwersum DC – Batmana, Robina i Batgirl, którzy razem bronią Gotham City przed złoczyńcami! Premiera już 18 marca na kanale Cartoonito.

 

Batwheels to pierwszy w historii uniwersum DC serial dla przedszkolaków. Pełna akcji i przygód kreskówka łączy w sobie dwie ulubione motywy małych dzieci - superbohaterów i pojazdy! To Batwheels - niesamowita grupa obdarzonych supermocą pojazdów walczących z przestępczością, broniących Gotham City wraz z zastępami superbohaterów DC. Powołane do życia przez Batkomputer, aby pomóc w obronie Gotham City, bohaterskie Batwheels są wrzucone w przezabawne sytuacje, ucząc się jednocześnie ważnych lekcji życia. Batwheels muszą radzić sobie z wyzwaniami związanymi z byciem nowopowstałą superdrużyną i przedstawiają najmłodszym widzom wartości takie jak przyjaźń, współpraca i odpowiedzialność.

Dołącz do Batwheels w ich pełnych akcji przygodach od godz. 6.00, 18 marca na Cartoonito.


Serial przejmie kanał Cartoonito na 9 dni, aż do 26 marca.
Cartoonito zastąpi kanał Boomerang w sobotę 18 marca.

 

IG: @cartoonitopl                                     

YT: Cartoonito Polska                              

WWW: www.cartoonito.pl


O Cartoonito


Cartoonito, będący częścią Warner Bros. Discovery Kids & Family, to kanał telewizyjny skierowany do najmłodszych widzów, który dostarcza najlepsze animacje dla przedszkolaków, takie jak „Batwheels”, „Królik Bugs: nowe konstrukcje”, „Tomek i przyjaciele”, „Pająk Lucas” i wiele innych. Cartoonito jest miejscem wypełnionym śmiechem i pozytywną energią, w którym dzieci i ich rodziny mogą czuć się bezpiecznie wśród zaufanych bohaterów. Cartoonito wspiera potencjał każdego przedszkolaka poprzez celebrowanie jego wyjątkowości i zachęcanie go do traktowania innych z empatią, szacunkiem i uczciwością. Kanał oferuje doskonałą mieszankę nowoczesnych kreskówek ze świata kultowych marek Warner Bros. Discovery wyprodukowanych przez Warner Bros. Animation oraz Cartoon Network Studios.

 

O Warner Bros. Discovery 


Warner Bros. Discovery jest wiodącą globalną firmą medialno-rozrywkową, która tworzy i dystrybuuje najbardziej zróżnicowane i kompletne portfolio treści i marek telewizyjnych, filmowych i streamingowych. Dostępny w ponad 220 krajach i terytoriach oraz 50 językach, Warner Bros. Discovery inspiruje, informuje i bawi widzów na całym świecie poprzez swoje kultowe marki i produkty, w tym: Discovery Channel, discovery+, CNN, DC, Eurosport, HBO, HBO Max, HGTV, Food Network, OWN, Investigation Discovery, TLC, Magnolia Network, TNT, TBS, truTV, Travel Channel, MotorTrend, Animal Planet, Science Channel, Warner Bros. Film Group, Warner Bros. Television Group, Warner Bros. Games, New Line Cinema, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic Movies, Discovery en Español, Hogar de HGTV i inne. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.wbd.com.

Organizator:

Batwheels

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć