Warszawa

Marcowe trasy promocyjne PanKoncert
Ogólnopolska Zima!

Marcowe trasy promocyjne PanKoncert

Oto dwie trasy:

 

 

Pan Buźka - Jedyny na świecie Żółtoksiężnik:

https://pankoncert.pl/pan-buzka

 

Magiczny i jednocześnie przezabawny pokaz iluzji w wykonaniu Pana Buźki rozbawi i zadziwi każdego niezależnie od wieku.

 

Żółta magia to coś więcej niż tylko sztuczki.

 

To przezabawne, familijne show wypełnione gagami i żartami wywołującymi niekontrolowane ataki śmiechu. Podczas występu publika bierze czynny udział pomagając magikowi czarować i wypowiadać zaklęcia. Nie raz i nie dwa można usłyszeć okrzyki zachwytu i zdziwienia, które nieodłącznie towarzyszą pokazom Pana Buźki. To niesamowita przygoda, która na długo zostawi miłe wspomnienia zarówno u małych jak i dużych widzów, zostawiając ich z pytaniem "jak on to zrobił?".

 

Legenda o pradawnym żółtoksiężniku zwanym Panem Buźką

Dawno temu, w czasach gdy ludzkość poruszała się za pomocą samochodów, a jedzenie podawane było z mikrofali narodziło się zjawisko zwane żółtą magią. Była to moc tak silna, że potrafiła rozbawić każdego kto miał z nią styczność i którą okiełznać mógł jedynie potężny żółtoksiężnik. Legendy głoszą, że kto raz doświadczył jej uroku już na zawsze będzie nosił uśmiech na swej twarzy. Choć do dziś nie wiadomo jak i dlaczego powstała żółta magia, obecnie jest ona praktykowana przez Pana Buźkę, ostatniego z żółtoksiężników, który na swoich pokazach prezentuje jej pełny potencjał.

Czas trwania widowiska - 60 min.
Polecane dla dzieci w wieku od 4 lat.


Marzec, 2023

 

 

 

Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki: 

https://pankoncert.pl/robotrons

 

INTERAKTYWNY MEGA-SHOW DLA CAŁEJ RODZINY
Chcecie dowiedzieć się czegoś o przyszłości? Jesteście gotowi przemierzyć wszechświat? Jeśli tak, to widowisko „Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki” jest właśnie dla Was.


Interaktywne show dla całej rodziny „Robotrons” – czas zobaczyć przyszłość na własne oczy!


“Robotrons” bilety na widowisko już w sprzedaży na www.pankoncert.pl
Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki.
Lot w kosmos to marzenie każdego z NAS! Podróż po galaktyce? Bycie jednym z astronautów?


Realizacja arcytrudnej misji? Teraz to możliwe! Niepokonani Aniołowie Galaktyki - to możliwość zobaczenia przyszłości na własne oczy! Na widzów czeka fascynującą podróż promem kosmicznym, którego kapitanem jest piękna Alkiona, a jej asystentem android Willy. Na czas przedstawienia sala widowni zamienia się w kabinę statku kosmicznego, a granica pomiędzy rzeczywistością a fantazją kompletnie się zaciera! Opowiemy Wam o Układzie Słonecznym, pokażemy z czego składa się nasz Wszechświat, a publiczność wraz z głównymi bohaterami będzie napotykać i rozwiązywać kosmiczne problemy! Każdy młody podróżnik będzie mógł pobrać i zainstalować na swoim telefonie specjalną aplikację, dzięki której będzie mógł wziąć udział w interaktywnych grach!!!


Co czeka widzów?
Jest rok 2057...jeden z jego najzwyklejszych dni. Podczas kolejnej wyprawy kosmicznej przez galaktykę, załoga statku i jego pasażerowie stają się zakładnikami znanego kosmicznego pirata - generała Crasha. Pomysłowość, przebiegłość i podstępność generała zagrażają powodzeniu misji.

 

W rezultacie zespół i pasażerowie ryzykują, że na zawsze pozostaną zawieszeni w przestrzeni kosmicznej, dryfując w nieznanej galaktyce. Po awaryjnym lądowaniu na jednej z niezidentyfikowanych planet, kapitan Alkiona spotyka jej dziwnych mieszkańców, stalowych gigantów Robotronsów. Łącząc siły, bez względu na wszelkie przeciwności, nasi Bohaterowie stawiają czoła generałowi by przywrócić nasz świat galaktyce. Jednak generał Crash nie daje za wygraną i wzywa na pomoc swoich najlepszych wojowników!!! Tylko odwaga, poświęcenie i przyjaźń może pomóc młodym podróżnikom powrócić na ziemię i uratować galaktykę przed zniszczeniem.


Albowiem dobro zawsze zwycięża zło!
Mega-Show Robotrons - Niepokonani Aniołowie Galaktyki - to:
– 2,5 metrowi stalowi giganci, zdumiewający pod względem wielkości i detali
– interaktywna i edukacyjna koncepcja programu
– projekcja video, wirtualne postaci
– błyskotliwi i charyzmatyczni komiczni antybohaterowie
– pokaz laserowy i świetlny
– znakomita, tematyczna muzyka i efekty dźwiękowe
– rozbudowane i interaktywne dekoracje imitujące kabinę statku kosmicznego.
UWAGA:
- Spektakl przeznaczony dla rodzin z dziećmi powyżej 3 roku życia
- Czas trwania 60 minut
Bilety na www.pankoncert.pl

 

Marzec, 2023

Organizator:

PanKoncert

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć