Warszawa

Ferie zimowe 2023 z Małym Inżynierem
Warszawa Warsztaty 7–12 lat

Ferie zimowe 2023 z Małym Inżynierem

Wpis archiwalny

Zimowe ferie w Warszawie 2023 już wkrótce! To najwyższa pora, aby w naprawdę ciekawy sposób zagospodarować swojemu dziecku 14 dni wolnych od zajęć szkolnych. Jesteśmy pewni, że jest to czas, w którym wspólnie możemy wiele zdziałać! Razem z nami półkolonie zimowe staną się ulubionym okresem w roku każdego dziecka. Z ogromną radością wprowadzimy je w świat Małego Inżyniera, gdzie nauka i doskonała zabawa zawsze idą ze sobą w parze.

 

Zapewniamy:

  • super warsztaty naukowe w godzinach 9.00 - 16.00 (5 dni);
  • opiekę w godzinach 7.30 - 17.30;
  • wykwalifikowanych instruktorów;
  • II śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek;
  • nieograniczony dostęp do wody; 
  • materiały zajęciowe;
  • posiłki dostosowane do wymagań diety;
  • upominek Małego Inżyniera;
  • dyplom potwierdzający ukończenie danego poziomu kursu;
  • półkolonie prowadzone pod nadzorem Kuratorium Oświaty.

 

Więcej informacji i zapisy: https://www.malyinzynier.pl/ferie-zimowe-warszawa

 

Sprawdź też nasze intensywne kursy programowania online w czasie ferii zimowych:
https://www.malyinzynier.pl/zajecia-online-terminy

 

W najbliższe ferie zapraszamy na warsztaty:

Robotyka Wynalazca Robotów - 8-12 lat

Na warsztatach mali inżynierowie tworzą roboty z zaawansowanego zestawu klocków Lego Mindstorms. Zajęcia mają charakter typowo praktyczny - uczestnicy konstruują, budują, programują i wprawiają w ruch skomplikowane maszyny – przy okazji poznając terminy techniczne jak przekładnia, moc. Zajęcia rozwijają kreatywność, zdolności manualne i umiejętności techniczne.

 

Pogromca Żywiołów - eksperymenty - 7-10 lat

Zostań prawdziwym Pogromcą Żywiołów. Fascynujące zajęcia pełne spektakularnych eksperymentów pomogą zgłębić tajniki wody, ziemi, ognia i powietrza. W przystępny, atrakcyjny dla dzieci sposób poruszamy zagadnienia związane z termodynamiką, ciśnieniem czy fizyką płynów. Półkolonie dostarczą odpowiedzi na wiele ciekawych pytań i poszerzą wiedzę dzieci o świecie, a nawet kosmosie. Kursanci dowiedzą się m.in. czy woda może płynąć pod górę, jak podpalić lód oraz jak zasiać chemiczny ogród.


 

Laboratorium Slime, Mikstur i Eliksirów - 7-12 lat

Zapraszamy do szalonego laboratorium Małego Inżyniera. Podczas warsztatów stworzymy własne wszystkim dobrze znane i lubiane Slime. Powstaną sprężyste, pieniące, rozciągliwe a nawet świecące w ciemności gluty. Oprócz slime również kolorowe, dymiące mikstury i eliksiry. Dobra zabawa gwarantowana.

 

Programowanie Minecraft - 8-12 lat

W czasie warsztatów uczestnicy zajęć będą mogli poznać podstawowe funkcje programistyczne, takie jak pętla, zmienne czy funkcję warunkowe. Wykorzystają napisane przez siebie programy do kreowania rzeczywistości w świecie Minecrafta. 

Miejsce wydarzenia:
Warszawa
Organizator:

Mały Inżynier

ul. Kulczyńskiego 8a
02-777 Warszawa
tel.: 732 717 311

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć