Warszawa

"Królowa Śniegu" - premiera w Teatrze Capitol
Warszawa Spektakl

"Królowa Śniegu" - premiera w Teatrze Capitol

Warszawski Teatr Capitol zaprasza najmłodszych Widzów na ponadczasową baśń, spektakl pt. „Królowa Śniegu."

 

Przenieście się razem z nami do Krainy Lodu, czarów i magii!
Po każdym grudniowym przedstawieniu spotkanie z Mikołajem.

 

„Królowa śniegu” to ponadczasowa baśń Hansa Christiana Andersena, która rozgrzewa miliony czytelników już od 1845 roku. To przepiękna opowieść, która na dobre zadomowiła się nie tylko w dziecięcej wyobraźni. Specjalnie napisana na po-trzeby Teatru Capitol, zupełnie nowa adaptacja sceniczna ukochanej przez pokolenia historii jest pełna humoru, magii oraz fascynującej tajemnicy.

 

fot. Cezary Piwowarski

 

Groźna, a jednocześnie pociągająca Kraina Lodu, zła i piękna królowa, rozbite kawałki zaczarowanego zwierciadła i ekscytujące przygody Gerdy poszukującej Kaja, składają się w fantastyczne obrazy o odwiecznej walce dobra ze złem. Muzycznie rozśpiewana inscenizacja w nowoczesnej scenografii sprawi, że będzie to podróż niezapomniana dla Widzów w każdym wieku. Pełna przygód historia niesie ponadczasowe wartości, podkreśla jak ważne w życiu są przyjaźń i miłość.

 

fot. Cezary Piwowarski

 

Spektakl na deskach warszawskiego Teatru Capitol będzie można zobaczyć już od 20 listopada. Obok najnowszego przedstawienia w ramach dziecięcej sceny Teatru Capitol na najmłodszych Widzów czeka jeszcze aż dziewięć edukacyjnych i muzycznych spektakli, które bawią i uczą jednocześnie. Przeżyjcie wspólnie z nami szkolne przygody wychowanków „The Capitol School of Warsaw” w spektaklach „Brzechwa 2020” i „Projekt Tuwim.” Razem z nami popłyńcie w daleki rejs do Afryki z „Doktorem Dolittle”, śledźcie z zapartym tchem ponadczasową historię „Pinokia” dajcie się porwać w świat największych odkryć i wynalazków w spektaklu „Wanna Archimedesa” oraz przekonajcie się, że hejt nie jest ok podczas musicalu „Friends.”

 

Zobaczcie współczesną interpretację klasycznej baśni Braci Grimm – musical „#kopciuszek” i otwórzcie się na marzenia z roztańczonym i emocjonującym musicalem „Dreams”. Nie przegapcie przebojowej, musicalowej nowości dla młodzieży pt. ”KONGO”.

 

Po wszystkich spektaklach dla dzieci w grudniu na najmłodszych czeka moc
dodatkowych atrakcji - spotkanie z najprawdziwszym Świętym Mikołajem.
Pokaż swojemu dziecku magię Teatru!

 

Bilety i szczegóły:

*www.teatrcapitol.pl/spektakl/krolowa-sniegu
*www.teatrcapitol.pl/scena-bajkowa-zaprasza

 

Patroni Medialni: RMF Maxx, Onet, Rzeczpospolita, Tele Tydzień, Świat Kobiety, AMS, Familie.pl, Przegląd, CzasDzieci.pl, BabyGo,TVP ABC
Partnerzy Teatru: oBag, eWejściówki, Aktywna Warszawa, Stefa Music Art, Bambino
Teatr Capitol jest członkiem Unii Teatrów Niezależnych.

Organizator:

Teatr Capitol

ul. Marszałkowska 115;
00-102 Warszawa
tel.: 022 620 21 42

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć