Warszawa

Najbardziej roztańczony weekend tej jesieni
Warszawa Impreza okolicznościowa 5–12 lat

Najbardziej roztańczony weekend tej jesieni

Wpis archiwalny

Egurrola Dance Studio zaprasza do Blue City na najbardziej roztańczony weekend tej jesieni. Podczas Grand Prix Egurrola Dance Studio oraz Światowego Festiwalu Tańca Barbie w dniach 25-27 listopada królować będą: taniec, emocje i dobra zabawa.

 

W ciągu trzech dni na scenie zaprezentują się młodzi tancerze szkół Egurrola Dance Studio z całej Polski, dostarczając widzom mnóstwa emocji i pozytywnych wrażeń. Każdy dzień to inna forma rywalizacji, ale wszystkie łączy jedno – niesamowita pasja i ambicja zawodników, których występy będziemy podziwiać.

 

W piątek 25 listopada na scenie zaprezentują się nasi fantastyczni tancerze jazz i modern z zespołów Egurrola Dance Studio – a wśród nich wielokrotni mistrzowie Polski, Europy i świata. To dla nich pierwszy turniej w ramach Egurrola Dance League w sezonie 2022/2023, podczas którego będą walczyć o medale, puchary, a także punkty klasyfikacji generalnej. Rozegramy konkurencje solo, w duetach, małych grupach i formacjach, zapowiada się więc rywalizacja taneczna na najwyższym poziomie.

 

W sobotę w trakcie Światowego Festiwalu Tańca Barbie Blue City wypełnią dźwięki przebojów znanych z filmów o najsłynniejszej lalce świata. Tego dnia tancerze już od 4.roku życia zaprezentują swoje umiejętności w balecie, tańcu nowoczesnym i hip hopie , natomiast nieco starsze grupy 9-12-latków oraz 13-16-latków wezmą udział w rywalizacji Grand Prix Egurrola Dance Studio, pokazując, czego nauczyli się od początku tego semestru.

 

Na zakończenie trzydniowej imprezy, w niedzielę 27 listopada powrócimy do rywalizacji ligowej. Tym razem o punkty w rankingu Egurrola Dance League zawalczą utalentowani tancerze z zespołów disco dance i commercial. Soliści, duety, małe grupy i formacje z zespołów Egurrola Dance Studio zmierzą się w walce o spełnienie kolejnych tanecznych marzeń, prezentując swoje spektakularne choreografie.

 

Zapraszam wszystkich do wspólnego przeżywania tanecznych emocji – mówi założyciel szkół Egurrola Dance Studio, choreograf Agustin Egurrola. Dla wszystkich, którzy będą z nami w ten weekend, wraz ze światową marką Barbie® przygotowaliśmy mnóstwo roztańczonych atrakcji.

Miejsce wydarzenia:
Blue City, Al. Jerozolimskie 179, Warszawa
Organizator:

Centrum Handlowe Blue City

Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa
tel.: 22 824 45 55

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć