Warszawa

Dieta, refleksologia i terapie naturalne
Ogólnopolska Warsztaty

Dieta, refleksologia i terapie naturalne

27 sierpnia 2022

Masaż refleksologiczny u dziecka można zastosować w każdej sytuacji: zwykłej infekcji, chronicznej chorobie czy drobnej niedyspozycji i bólu.

 

Dietą można poprawić możliwości intelektualne dziecka, ale nieodpowiednia dieta wywołuje ospałość i ociężałość umysłową, a przez to także nieposłuszeństwo i agresję. Czy wiesz, że zamiast czekać, aż infekcja osłabi organizm, możesz sprawić, aby przysłużyła się jego oczyszczeniu i wzmocnieniu?


SZKOLENIE dla rodziców odbywa się w formie wideokonferencji live. DODATKOWO tego samego dnia po szkoleniu odbędzie się 15-MINUTOWA INDYWIDUALNA KONSULTACJA online.

 

Masaż refleksologiczny u dzieci i inne terapie naturalne


Masaż refleksologiczny u dzieci pomaga w wielu chorobach i dolegliwościach: przy katarze, kaszlu, gorączce, bólu gardła i ucha, kłopotami z trawieniem i wypróżnieniem, także przy bólach brzucha, kłopotami ze snem i przy napięciu mięśniowym. Może się go nauczyć każdy rodzic, a stosować go można nawet co drugi dzień. Dodatkowo odporność organizmu można poprawić bańkami i innymi terapiami. 


Dieta dla zdrowia i prawidłowego rozwoju neurologicznego


Niewłaściwie dobraną dietą można wywołać u dziecka ociężałość umysłową, chroniczne zmęczenie, a nawet objawy uszkodzenia mózgu. Po spożyciu określonych produktów dziecko jest nieposłuszne i agresywne.
Dietą można też zadziałać odwrotnie – uczynić dziecko bystrym, spostrzegawczym, wypoczętym i pełnym energii. Dzięki temu będzie bez przeszkód poznawać świat i szybko oraz chętnie się uczyć.


Po przebytej chorobie ciało dziecka najczęściej jest zdewastowane, jak po działaniach wojennych. Tymczasem choroba może służyć oczyszczeniu organizmu i jego wzmocnieniu, jeśli właściwie się ją przeżyje. Jednak infekcja powinna zdarzać się rzadko. Częste choroby nie świadczą o dobrej kondycji organizmu. Jeśli infekcje i zmęczenie odbierają dziecku radość życia, to zmieńmy to!


Podczas szkolenia dowiesz się:

 

  • jak zastosować refleksologię u dziecka przy różnego typu dolegliwościach,
  • jak żywić dziecko tuż przed spodziewaną infekcją, aby do niej nie doszło,
  • jak żywić dziecko w trakcie infekcji, aby jak najszybciej wyzdrowiało,
  • jak żywić dziecko po infekcji, aby nie powróciła i aby dziecko jak najszybciej odzyskało siły,
  • jaki związek ma ulubiony kolor dziecka ze zdrowiem i osłabienie jakich obszarów sugeruje,
  • jak dietą uczynić dziecko inteligentniejszym,
  • jak stawiać bańki i wykonywać masaż bezpiecznymi bańkami chińskimi, zamiast stawiać szklane bańki ogrzewane płomieniem,
  • czy tradycyjne metody naszej babci są skuteczne i jakie tradycyjne metody są stosowane na świecie.

 

DLA KOGO: dla rodziców dzieci w wieku od urodzenia do 99 roku życia
SZKOLENIE PROWADZI: Dr Aneta Czerska, specjalista rozwoju dziecka, pedagog, refleksolog, matematyk, autorka metody Cudowne Dziecko, ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka


KIEDY: sobota, 27/08/2022 – 5 godzin


Uczestników szkolenia zapraszamy na wykład „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu”, który odbędzie się w piątek 02/09/2022 o godzinie 18:30.


WIĘCEJ INFORMACJI: https://cudownedziecko.pl/szkolenie/dieta-i-terapie-naturalne/

 

Jeśli już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka, to kup pakiet 3 szkoleń z rabatem do 20% lub pakiet 10 szkoleń z rabatem 30%, który możesz wykorzystać w ciągu 3 lat.


Nauka czytania
Wczesna nauka matematyki
Mnożenie inteligencji
Ruch kluczem do inteligencji
• Pierwsze 18 miesięcy
• Refleksologia i dieta
Rozwój emocjonalny
Rozwój kreatywności

Miejsce wydarzenia:
warsztaty online
Organizator:

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

ul. Elektoralna 15, Warszawa
tel.: 022 292 31 42, 0501 184 420

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć