Warszawa

L.O.L. Surprise zawitały do Atrium Targówek
Warszawa

L.O.L. Surprise zawitały do Atrium Targówek

Wpis archiwalny

Interaktywna wystawa kultowych laleczek L.O.L. Surprise zawitała do Atrium Targówek przy ul. Głębockiej 15 w Warszawie. To pierwsza w stolicy ekspozycja słynnych zabawek. Wszystkich fanów tej fenomenalnej serii czeka masa niespodzianek, jak na L.O.L. przystało! Kolekcja 200 laleczek, unboxing room, samochód L.O.L. czy interaktywna scena muzyczna to tylko kilka wybranych atrakcji tej dwutygodniowej przygody, przygotowanych dla uczestników!


Wystawa L.O.L. Surprise składa się z interaktywnych stoisk, na których fanów laleczek czeka wiele niespodzianek! Zabawa zaczyna się w Punkcie obsługi wystawy, zlokalizowanym w pobliżu salonu H&M, na poziomie 0, w którym dzieci odbierają ulotkę z zagadkami. Aby ją wypełnić i otrzymać upominek należy odwiedzić wszystkie elementy ekspozycji. A z tym z pewnością nie będzie kłopotu!


Przez 2 tygodnie w Atrium Targówek fani małych laleczek znajdą jedyne miejsce na świecie, w którym można huśtać się na kulce LOL – czyli huśtawkę L.O.L. Będzie to także niepowtarzalna okazja, by siąść za kierownicą prawdziwego samochodu L.O.L. i poczuć się jak ulubiona bohaterka zabaw.

 

Dla uczestników przygotowano także wielkie pudełko L.O.L – czyli pudełko na lalkę, w którym każdy na chwilę wcieli się w postać swojej bohaterki, próbując swoich sił w pozowaniu niczym ulubione laleczki. Nie lada frajda czeka też na wszystkich w unboxing room’ie – w którym będzie można nagrać swój własny filmik z rozpakowywania zabawki L.O.L. i zamieścić go na Facebooku, biorąc udział w dedykowanym konkursie. 3 najlepsze relacje zostaną nagrodzone zastawami L.O.L.!

 

Wszyscy, którzy skorzystają z fotobudki, nie będą mogli się opędzić od zdjęć paparazzi i błysku fleszy, a zrobione w niej fotografie prześlą sobie na maila. W celebrycki świat przeniesie także uczestników kolejne interaktywne stanowisko, czyli scena muzyczna, przepełniona blaskiem świateł, bogactwem dźwięków i dodatkowych efektów wizualnych uruchamianych pod wpływem dmuchawy.

 

Na ekspozycji można również obejrzeć kolekcję niemal 200 laleczek L. O.L. oraz zapoznać się z nowościami – wyjątkowe zestawy zabawek są wyeksponowane w Gigantycznym magnetofonie utrzymanym w stylistyce laleczek L.O.L. Surprise.

 

Wystawa L.O.L. Surprise  w Atrium Targówek odbywa się w dniach 22 listopada – 4 grudnia w godzinach pracy centrum handlowego. Na gości czekają:

 

• huśtawka L.O.L.
• samochód L.O.L.
• pudełko L.O.L
• unboxing room z konkursem i nagrodami
• fotobudka
• interaktywna scena muzyczna
• wystawa niemal 200 laleczek L.O.L.
• gigantyczny magnetofon z wyjątkowym zestawami zabawek


Więcej informacji:
www.atrium-targowek.pl
www.facebook.com/AtriumTargowek
www.instagram.com/atrium_targowek/

Miejsce wydarzenia:
Atrium Targówek
Organizator:

Atrium Targówek

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć