Warszawa

Warsztaty: Relacje w równowadze. Złość rodzica, złość dziecka
Warszawa Warsztaty

Warsztaty: Relacje w równowadze. Złość rodzica, złość dziecka

4 grudnia 2021
Wpis archiwalny

Jak nie zarażać się złością i towarzyszyć naszym dzieciom w silnych emocjach?


4 grudnia 2021, sobota, godz. 10.00-12.00

Opłata 50 zł/warsztat. Obowiązują zapisy.

 

Każde spotkanie to inne rodzicielskie wyzwanie. Celem spotkań jest wsparcie rodziców i opiekunów w codziennej komunikacji ze sobą i dziećmi oraz wymiana doświadczeń między rodzicami.

 

"Nie płacz!", "uspokój się!", "nie krzycz, bo..." – dobrze wiemy, że to nie działa i nie pomaga naszym dzieciom. Nie chcemy tego mówić, ale co warto mówić? Jak reagować? I skąd brać na to siłę i cierpliwość?

 

Na warsztacie będziemy rozmawiać o regulacji – czyli jak zadbać o siebie, żeby móc zadbać o dziecko i o tym czego potrzebują nasze dzieci, kiedy przeżywają silne emocje.


Emocje towarzyszą nam zawsze i mogą być naszym zasobem, a nie kłopotem. Ważne, żeby się z nimi "dogadać". Co może pomóc tu i teraz, a co długodystansowo?


Jeśli jesteście ciekawi – zapraszam!

 

Prowadzi Katarzyna Gałązka.

Certyfikowana trenerka Family Lab, organizacji założonej przez Jespera Juula. Ukończyła Szkołę prowadzenia grup wsparcia w Fundacji Sto Pociech i studia podyplomowe Seksuologia Praktyczna na uczelni SWPS. Regularnie uczestniczy w superwizjach i warsztatach z zakresu wspierania rodzin, rodzicielstwa bliskości, edukacji seksualnej. Prowadzi seminaria inspirujące, warsztaty, grupy wsparcia dla rodziców. Prywatnie mama trójki dzieci, żona jednego męża, fotografka i autorka bloga wrownowadze.blogspot.com

 

Więcej: https://zacisze.waw.pl/pl/zlosc-rodzica-zlosc-dziecka

Miejsce wydarzenia:
ul. Blokowa 1
03-641 Warszawa
Organizator:

Dom Kultury Zacisze

ul. Blokowa 1
03-641 Warszawa
tel.: 22 679 84 69, 22 743 87 10

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć