Warszawa

Ewa Chotomska gościem programu "Rozmowy BAJdzo ważne"
Warszawa Spotkanie

Ewa Chotomska gościem programu "Rozmowy BAJdzo ważne"

od 15 września do 26 września 2021
Wpis archiwalny

Teatr  Baj  opublikował  drugi  odcinek  programu  „Rozmowy  BAJdzo  ważne”
adresowanego do dzieci. Gościem i rozmówczynią Darii  – rezolutnej  i  ciekawskiej  małej mieszkanki Teatru – jest Ewa Chotomska.


Ewa  Chotomska  – pisarka, autorka tekstów piosenek, twórczyni kultowych programów dla dzieci  (takich  jak  "Tik  Tak"  czy  "Domowe  Przedszkole"),  laureatka  Orderu Uśmiechu  – wielka przyjaciółka  dzieci  – przekazała  widzom  ogrom  słońca  i  zdradziła  kilka  tajemnic  ze  swojego zawodowego życia.
„Rozmowy  BAJdzo  ważne”  to  wyjątkowy  program  skierowany  do  dzieci  w  wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz do ich rodziców i opiekunów. W trakcie każdego z odcinków ciekawskie rodzeństwo – Daria  i Darek  – próbuje poznać świat, o którym do tej pory mniej słyszało.


Każdy odcinek poświęcony jest wyjątkowemu gościowi, który opowiada o tym na czym najlepiej się zna i przybliża dziedzinę, w której jest mistrzem.  I tak Ewa Chotomska opowiedziała nam o pracy z dziećmi, telewizji, tekstach piosenek czy zesp ole Fasolki. I nie tylko!

 


Teatr Baj, zainspirowany działaniami online realizowanymi  podczas  pandemii, postanowił rozwinąć swoją ofertę w tym  zakresie.  „Rozmowy  BAJdzo ważne” są jednym z nowych elementów repertuaru.


Najnowszy odcinek, a także każdy kolejny publikowany co dwa tygodnie, można obejrzeć na stronie: https://teatrbaj.pl/rozmowy - bajdzo - wazne - odcinek - 2/, kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=FZJu8jJ88Uc i profilu Facebook Teatru.

Miejsce wydarzenia:
ul. Jagiellońska 28,
03-719 Warszawa
Organizator:

Teatr "BAJ"

ul. Jagiellońska 28,
03-719 Warszawa
tel.: 022 619 80 77

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć