Warszawa

Spotkaj się z SuperThings w Atrium Promenada!
Warszawa

Spotkaj się z SuperThings w Atrium Promenada!

od 15 września do 21 września 2021
Wpis archiwalny

Atrium Promenada opanują SuperThings! Superbohaterowie i Złoczyńcy pojawią się w centrum handlowym w dniach 15- 21 września. Na wystawie z ich udziałem miłośnicy popularnych figurek będą mogli odwiedzić ich miasteczko Kaboom City, podziwiać ich niesamowite budowle oraz pojazdy i wziąć udział w dobrej zabawie. Dla uczestników zaplanowano także pamiątkowe dyplomy i upominki.

Zapraszamy na spotkanie z niezwykłymi postaciami!

 

Dla małych fanów SuperThings zaplanowano strefy tematyczne nawiązujące do przygód SuperThings’ów. Wystawa składa się z siedmiu stanowisk, na których będzie można zobaczyć najbardziej popularne postaci ze świata Superbohaterów i Złoczyńców w rozmiarach XXL. To okazja na spotkanie z tajemniczym Enigma, genialnym Profesorem K oraz Superbohaterami – Kid Kazoom i RocketZing. Mali goście będą mogli również przyjrzeć się z bliska jednemu ze Złoczyńców, Mr King’owi, który do tej pory dużo namieszał w świecie SuperThings oraz poznać bohatera piątej serii – nieprzewidywalnego Kid Fury.

Każdy uczestnik, który odwiedzi wszystkie stanowiska i rozwiąże zadanie konkursowe, otrzyma pamiątkowy dyplom oraz nagrodę.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy pobrać dedykowaną wystawie mapkę, którą znajdziemy przy punktach informacyjnych. Zadanie polega na odnalezieniu wszystkich makiet serii SuperThings, a następnie prawidłowym ponumerowaniu serii zabawek umieszczonych w ekspozytorach. Z uzupełnioną mapką należy zgłosić się do obsługi wystawy i odebrać nagrodę.

 

Wydarzenie odbędzie się w Atrium Promenada przy ul. Ostrobramskiej 75c w dniach 15 – 21 września w godzinach 10.00-20.00.  Wystawa będzie dostępna codziennie z wyłączeniem niedzieli.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Atrakcje rozlokowane zostaną w różnych miejscach galerii i odbywać się będą przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

 

Więcej informacji: https://warszawa.promenada.com/superthings-w-atrium-promenada/ 

Miejsce wydarzenia:
Atrium Promenada

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć