Warszawa

Wczesna nauka czytania
Ogólnopolska Warsztaty

Wczesna nauka czytania

od 11 czerwca do 12 czerwca 2021
Wpis archiwalny

Wczesna nauka czytania nie tylko bawi, ale przede wszystkim wspiera neurologiczny rozwój dziecka, pomnaża inteligencję, wzmacnia pamięć i myślenie operacyjne, a także zapobiega dysleksji i kłopotom w nauce. Wykorzystaj to!


SZKOLENIE dla rodziców odbywa się w formie wideokonferencji live. DODATKOWO tego samego dnia po szkoleniu odbędzie się 15-MINUTOWA INDYWIDUALNA KONSULTACJA online.


Nauka czytania wzmacnia połączenia nerwowe w mózgu, ale ważna jest przyjęta metoda. Ucząc małe dziecko liter, blokujemy jego naturalne zdolności. Ucząc czytania na głos osłabiamy zrozumienie. Problemom z nauką można zapobiec do 7 roku życia, kiedy mózg jest najbardziej plastyczny.


Poznaj jedyną na świecie metodę, która została zweryfikowana naukowo. Badania trwały 10 lat, a efektywność metody przekroczyła 90%. Metoda jest tak opracowana, że wystarcza pół minuty dziennie, aby po tygodniu dziecko przeczytało swoją pierwszą książkę. W wieku 4 lat dzieci czytają płynnie dowolne książki, a w wieku 6 lat czytają tak szybko jak uczniowie nastoletni i to w kilku językach - nawet jeśli wykryto u nich predyspozycje do dysleksji.


DLA KOGO: dla rodziców dzieci w wieku od urodzenia do 8 roku życia.
SZKOLENIE PROWADZI: Dr Aneta Czerska, specjalista rozwoju dziecka, pedagog, matematyk, autorka metody Cudowne Dziecko, ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka.

KIEDY: sobota, 12/06/2021 – 9:00-14:30.
Uczestników szkolenia zapraszamy wcześniej na wykład „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu”, który odbędzie się w piątek 11/06/2021 o godzinie 18:30 do 21:30.
WIĘCEJ INFORMACJI: https://cudownedziecko.pl/szkolenie/nauka-czytania/


Jeśli już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka, to kup pakiet 3 szkoleń z rabatem do 20% lub pakiet 10 szkoleń z rabatem 30%, który możesz wykorzystać w ciągu 3 lat:

 

Miejsce wydarzenia:
Online
Organizator:

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

ul. Elektoralna 15, Warszawa
tel.: 022 292 31 42, 0501 184 420

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć