Warszawa

"Za drzwiami wyobraźni" - finał festiwalu z udziałem gościa honorowego, ambasadora festiwalu, Józefa Wilkonia
Warszawa Impreza portalu Czasdzieci.pl od 7 lat

"Za drzwiami wyobraźni" - finał festiwalu z udziałem gościa honorowego, ambasadora festiwalu, Józefa Wilkonia

20 czerwca 2021

Drodzy rodzice, dziadkowie!


Z dumą i radością zapraszamy Was całymi rodzinami na specjalne spotkanie z mistrzem ilustracji, artystą światowej sławy, ambasadorem festiwalu – Józefem Wilkoniem.


Mistrz od przeszło 60 lat tworzy ilustracje do książek, na których wychowuje się trzecie pokolenie. Jest jednym z ostatnich członków Polskiej Szkoły Ilustracji. Dialog międzypokoleniowy, jak ten, jest szczególnie ważny w budowaniu szacunku i poczucia tożsamości dziecka. Spotkaniu będzie towarzyszyła projekcja filmu krótkometrażowego, dzięki któremu zajrzymy do pracowni mistrza. Przygotowaliśmy także specjalną wystawę ilustracji do książki „Leopantera” oraz kreatywne wyzwanie dla dzieci.

 

Młody odkrywco ciekawych historii!


To spotkanie jest dla wielbicieli panter i tygrysów, a także młodych artystów pióra i pędzla oraz dla tych, którzy po prostu lubią piękne ilustracje, szczególnie te przedstawiające zwierzęta i ciekawe historie z zaskakującym zakończeniem.
Jest też dla tych, którzy lubią wyzwania: Czy potrafisz opowiadać ciekawe historie? A może czasami zdarza się, że patrzysz na ilustrację i wyobrażasz sobie, co mogło się wcześniej i później wydarzyć? Mamy dla Ciebie wyzwanie! Obejrzyj z nami cykl ilustracji mistrza pędzla – Józefa Wilkonia, a potem opowiedz nam wymyśloną przez siebie historię. Zapytamy samego autora prac, co o niej myśli!

 

Szczegóły:

 

  • Godzina: 18.00-19.00
  • Wiek: 7+

 

Zarezerwuj

Miejsce wydarzenia:
Teatr Rampa
ul. Kołowa 20, 03-536 Warszawa
Organizator:

Fundacja Czas Dzieci

ul. Felicjanek 10/17,
31-104 Kraków
tel.: 12 421 29 41

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć