Warszawa

"Kiedy byłam mała, kiedy byłem mały" - spotkanie z Joanną Olech i Grzegorzem Kasdepke. Najpopularniejsi polscy autorzy dla dzieci odkryją tajemnice własnego dzieciństwa.
Warszawa Impreza portalu Czasdzieci.pl od 7 lat

"Kiedy byłam mała, kiedy byłem mały" - spotkanie z Joanną Olech i Grzegorzem Kasdepke. Najpopularniejsi polscy autorzy dla dzieci odkryją tajemnice własnego dzieciństwa.

18 czerwca 2021

Drodzy rodzice, dziadkowie!

 

Dwóch tak znakomitych autorów dla dzieci w jednym miejscu nie spotyka się często!


Ogromnie cieszymy się, że możemy zaprosić Was na wyjątkowe spotkanie, które – mamy nadzieję – stanie się pretekstem do międzypokoleniowych wspomnień i odkrywania rodzinnych historii. Inspiracją dla nas były książki z serii „Kiedy byłam mała, kiedy byłem mały”, w których znani autorzy sięgają do wspomnień swojego dzieciństwa.


Mamy nadzieję, że spotkanie będzie ciekawym uzupełnieniem znakomitego projektu „Dzieciństwo”, realizowanego przez Muzeum, jak również dopełnieniem aktualnych wystaw.

 

Młody odkrywco ciekawych historii!


Czy znasz książki Pana Grzegorza Kasdepke i Pani Joanny Olech? Zajrzyj na półkę, z pewnością jest ich tam wiele, bo to bardzo, ale to bardzo znani polscy autorzy dla dzieci.

 


Na spotkaniach z czytelnikami zwykle odpowiadają na wiele okropnie trudnych pytań dotyczących swoich książek, ale my tym razem zapytamy ich, jakimi byli dziećmi!!!


Czy zawsze odrabiali zadania, czy brudzili ubrania i jakie lubili słodycze?
Uważasz, że to za proste pytania? Świetnie. Mamy dla Ciebie wyzwanie: wymyśl najtrudniejsze, najśmieszniejsze i najdłuższe pytanie. Przyjdź i sam zadaj je autorom lub przekaż je osobie prowadzącej, a potem trzymaj się mocno za brzuch, by nie pękł ze śmiechu, bo może być bardzo, ale to bardzo zabawnie!

 


Wykorzystaj też okazję i zapytaj rodziców, czy pamiętają, jak sami byli dziećmi :)

Wydarzenie zorganizowane w ramach projektu "Ojce i Dziatki - festiwal dostępny dla każdego dziecka" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Kultura dostępna 2021.

 

Szczegóły:

 

  • Godzina: 18.00-19.00
  • Wiek: 7+

 

Zarezerwuj

Miejsce wydarzenia:
Muzeum Etnograficzne
Kredytowa 1, 00-056 Warszawa
Organizator:

Fundacja Czas Dzieci

ul. Felicjanek 10/17,
31-104 Kraków
tel.: 12 421 29 41

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć