Warszawa

Warszawa Pod naszym patronatem od 8 lat

Ale Miasta! Wydarzenie Online!

8 maja 2021
Wpis archiwalny

8 maja, w sobotę o godz. 12 zapraszamy na spotkanie online z Joanną Łozińską, autorką książki „Ale miasta” z wydawnictwa WYtwórnia. Nasza przewodniczka zabierze nas do miasta zarośniętego dżunglą, do miasta duchów, miasta tętniącego życiem nad ziemią i pod jej powierzchnią oraz miejsca, w którym życie zamarło.

 

 

Odkryjemy tajemnice miast wykutych w skale i zbudowanych z drewna i papieru. Poznamy architekturę, historię i legendy odległych miast.

 


Zapraszamy spragnione podróży dzieci od lat 8, wstęp wolny, zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

 

 

„Ale miasta” – książka, która zachęca do bacznego obserwowania, wsłuchiwania się w miejsca i ludzi, a przede wszystkim do stawiania pytania „dlaczego”. Spojrzymy na miasto oczami architekta, psychologa, socjologa, historyka i dowiemy się, czym tak naprawdę dzisiaj jest miastko.


 

  • Joanna Łozińska – zajmuje się architekturą i wzornictwem, z pasją upowszechnia wiedzę na temat designu, współpracuje z artystami i projektantami, wspierając ich w twórczym rozwoju.

 

8 maja, w sobotę, o godz. 12 zapraszamy na spotkanie online z Joanną Łozińską, autorką książki „Ale miasta” z wydawnictwa WYtwórnia.

 

Zapraszamy także do śledzenia wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/820781481850754/

 

Z uwagi na wymagania projektu zajęcia będą nagrywane, a wideorelacja z nich – dostępna w mediach społecznościowych księgarni.

 

Zajęcia w ramach projektu „Eskapady literackie. Warsztaty podróżnicze w księgarni Badet” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

Miejsce wydarzenia:
Online
Organizator:

Księgarnia dziecięca Badet

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć