Warszawa

Gry strategiczne dla przedszkolaków i uczniów
Ogólnopolska Warsztaty do 10 lat

Gry strategiczne dla przedszkolaków i uczniów

od 7 kwietnia do 10 kwietnia 2021
Wpis archiwalny

Obmyślanie strategii w grze uczy sprytu i matematycznego myślenia. Gry strategiczne są wspaniałym sposobem na:

 

 

  • miłe i ciekawe spędzenie czasu,
  • budowanie relacji z dzieckiem,
  • rozwój myślenia strategicznego i inteligencji.


Lubimy gry planszowe, ale w większości przypadków zwycięstwo zależne jest od przypadku (rzutu kostką lub wylosowanej karty), a nie od umiejętności myślenia strategicznego. Natomiast w szachach zwycięstwo zależy od myślenia i obranej strategii, ale gra ta jest długa i trudna. Nie sposób samemu wpaść na strategię.
Potrzebujemy zatem planszowych gier strategicznych, które będą na tyle krótkie, aby dziecko samo obmyśliło strategię. Im młodsze jest dziecko, tym gra musi być krótsza. Zatem przydadzą się plansze na dłuższe i krótsze rozgrywki.


Podczas szkolenia online poznasz 50 gier planszowych zarówno dla dzieci, jak i dla wszystkich członków rodziny. Większość z nich nie wymaga żadnych umiejętności matematycznych, za to wszystkie gry kształtują myślenie i matematyczny spryt.
Dodatkowo podczas szkolenia poznasz wiele zagadek matematycznych. Pozwolą one rozwijać wyobraźnię, a także ćwiczyć umiejętność liczenia w pamięci.


SZKOLENIE dla rodziców odbywa się w formie wideokonferencji live. DODATKOWO tego samego dnia po szkoleniu odbędzie się 15-MINUTOWA INDYWIDUALNA KONSULTACJA online.


DLA KOGO: dla rodziców dzieci w wieku od urodzenia do 10 roku życia
SZKOLENIE PROWADZI: Dr Aneta Czerska, pedagog, matematyk, specjalista rozwoju dziecka, autorka metody Cudowne Dziecko, ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka


KIEDY: sobota, 10/04/2021 – 5 godzin


Uczestników szkolenia zapraszamy także na wykład „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu”, który odbędzie się w piątek 7/05/2021 o godzinie 18:30.


WIĘCEJ INFORMACJI: https://cudownedziecko.pl/szkolenie/wczesna-nauka-matematyki-2/


Jeśli już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka, to kup pakiet 3 szkoleń z rabatem do 20% lub pakiet 10 szkoleń z rabatem 30%, który możesz wykorzystać w ciągu 3 lat.

 

 

Miejsce wydarzenia:
Spotkanie odbędzie się online
Organizator:

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

ul. Elektoralna 15, Warszawa
tel.: 022 292 31 42, 0501 184 420

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć