Warszawa

Wczesna nauka czytania - warsztaty online
Ogólnopolska Warsztaty

Wczesna nauka czytania - warsztaty online

od 5 lutego do 6 marca 2021

Wczesna nauka czytania nie tylko bawi, ale przede wszystkim wspiera neurologiczny rozwój dziecka, pomnaża inteligencję, wzmacnia pamięć i myślenie operacyjne, a także zapobiega dysleksji i kłopotom w nauce. Wykorzystaj to!


SZKOLENIE dla rodziców odbywa się w formie wideokonferencji live. DODATKOWO tego samego dnia po szkoleniu odbędzie się 15-MINUTOWA INDYWIDUALNA KONSULTACJA online.


Nauka czytania wzmacnia połączenia nerwowe w mózgu, ale ważna jest przyjęta metoda. Ucząc małe dziecko liter, blokujemy jego naturalne zdolności. Ucząc czytania na głos osłabiamy zrozumienie. Problemom z nauką można zapobiec do 7 roku życia, kiedy mózg jest najbardziej plastyczny.

 

Poznaj jedyną na świecie metodę, która została zweryfikowana naukowo. Badania trwały 10 lat, a efektywność metody przekroczyła 90%. Metoda jest tak opracowana, że wystarcza pół minuty dziennie, aby po tygodniu dziecko przeczytało swoją pierwszą książkę. W wieku 4 lat dzieci czytają płynnie dowolne książki, a w wieku 6 lat czytają tak szybko jak uczniowie nastoletni i to w kilku językach - nawet jeśli wykryto u nich predyspozycje do dysleksji.


DLA KOGO: dla rodziców dzieci w wieku od urodzenia do 8 roku życia


SZKOLENIE PROWADZI: Dr Aneta Czerska, specjalista rozwoju dziecka, pedagog, matematyk, autorka metody Cudowne Dziecko, ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka


KIEDY: sobota, 6/02/2021 – 5 godzin


Uczestników szkolenia zapraszamy 5 lutego 2021, piątek / godz. 18.30-21.30 / na Wykład wprowadzający “Jak nie pozbawić dziecka geniuszu”, który jest integralną częścią pierwszego wybranego szkolenia

 

WIĘCEJ INFORMACJI: https://cudownedziecko.pl/szkolenie/nauka-czytania/


Jeśli już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka, to kup pakiet 3 szkoleń z rabatem do 20% lub pakiet 10 szkoleń z rabatem 30%, który możesz wykorzystać w ciągu 3 lat.


Nauka czytania
Wczesna nauka matematyki
Mnożenie inteligencji
Ruch kluczem do inteligencji
• Pierwsze 18 miesięcy
• Refleksologia i dieta
Rozwój emocjonalny
Rozwój kreatywności

Miejsce wydarzenia:
Wydarzenie odbędzie się online
Organizator:

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

ul. Elektoralna 15, Warszawa
tel.: 022 292 31 42, 0501 184 420

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć