Warszawa

Czytamy i Oglądamy w Agrafce online | Wielka Wyprawa Molly - 6 grudnia 2020
Ogólnopolska

Czytamy i Oglądamy w Agrafce online | Wielka Wyprawa Molly - 6 grudnia 2020

6 grudnia 2020
Wpis archiwalny

Czytamy i Oglądamy to dobrze już znany krakowskim rodzicom cykl niedzielnych pokazów filmowych dla młodych widzów połączony z warsztatami rozwijającymi wyobraźnię.

 

Bilety 13 zł


Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

W związku z zamknięciem kin, Agrafka serdecznie zaprasza na wirtualną odsłonę spotkań dla dzieci w ramach cyklu Czytamy i Oglądamy w Agrafce.

 

6 grudnia | niedziela | 11:00

Kupując bilet otrzymają Państwo kod dostępu do pokazu w naszej wirtualnej sali na platformie Mojeekino.pl wraz z instrukcją obsługi.
Otrzymacie również linki do filmików, które specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy, a w nich jak co niedziela w kinie - lektor zaprezentuje interesującą książkę dla młodych czytelników, a animator w ramach warsztatów rozwijających wyobraźnię zaprosi do stworzenia czegoś wyjątkowego.

 

CZYTAMY: Niezwykły Święty Mikołaj | Sven Nordqvist
OGLĄDAMY: WIELKA WYPRAWA MOLLY, reż. Ted Sieger, Michael Ekblad, Matthias Bruhn, Niemcy 2016, 70'


Kategoria wiekowa 4+, ( polski dubbing)

"Wielka wyprawa Molly" opowiada historię małej, wesołej i beztroskiej potworzycy, która spędza czas na zabawie ze swoim najlepszym przyjacielem Edisonem, mieszkając z rodzicami w kolorowym i zwariowanym Potworowie. Rodzina spodziewa się kolejnego dziecka i wszystkich ogarnia radosne zamieszanie, ponieważ jajo, które zniosła mama, Etna, wedle starego obyczaju powinno zostać wysiedziane przez tatę, Popo. Tradycyjnym miejscem wylęgu jest odległa Wyspa Jaj. Rodzice muszą tam wyruszyć, a czasu jest niewiele. Molly musi zostać w domu z wujkami Alfredo i Santiago, ponieważ jest za mała na tak daleką wyprawę. Tak twierdzą rodzice. Molly uważa inaczej. Gdy tylko wujkowie tracą ją z oczu, odważna bohaterka wyrusza wraz z Edisonem w długą i ekscytującą podróż - wśród najdzikszych wzgórz i głębokich dolin spotkają wiele pomocnych potworów i w końcu Molly odnajdzie Wyspę Jaj, swoich rodziców oraz swoje nowe miejsce w rodzinie - jako starsza siostra.

 

Bilety dostępne na stronie www.kinoagrafka.pl

Miejsce wydarzenia:
ul. Krowoderska 8
31-142 Kraków
Organizator:

Kino Agrafka

ul. Krowoderska 8
31-142 Kraków
tel.: 012 430 01 79

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć