Warszawa

Świadkowie zburzonej Warszawy - rodzinna gra mobilna
Warszawa Impreza plenerowa 6–12 lat

Świadkowie zburzonej Warszawy - rodzinna gra mobilna

od 19 września do 20 września 2020
Wpis archiwalny

Jak wyglądało życie w powojennej Warszawie? Kim była gołębiarka z ulicy Piwnej? Co to trykotaż? Jak odbudowywano stolicę? Zagraj z nami w interaktywną miejską grę mobilną!


Podążaj śladami historii, rozwiązuj zagadki i odkrywaj Warszawę na nowo! Przygotowaliśmy dwie interaktywne gry mobilne, które dostępne będą bezpłatnie w aplikacji ActionTrack. Premiera gier odbędzie się w dniach 19 i 20 września. W tym terminie zapraszamy też do wspólnej zabawy w terenie. Dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy grę „Tajemnica jednej fotografii”, w ramach której przemierzając uliczki Mariensztatu i Starego Miasta, poznacie realia życia w ruinach. 

Jak wziąć udział w wydarzeniu:

  • Zbierz drużynę – maksymalnie 5 osób.
  • Wybierz godzinę rozgrywki.
  • Zgłoś swój udział: recepcja@dsh.waw.pl do 18 września.
  • Pobierz aplikację ActionTrack na urządzenie i zabierz ze sobą na rozgrywki. Będziesz korzystać z internetu, przydadzą się również słuchawki. 
  • Przyjdź z drużyną 19 lub 20 września o godzinie, na którą jesteście zapisani na skwer ks. Jana Twardowskiego (róg ulic Karkowskie Przedmieście i Karowej).


Termin rozgrywek: 

  • 19 września (sobota), godz. 11:00 lub 16:00
  • 20 września (niedziela), godz. 11:00 lub 16:00

 

Udział w grze jest jednoznaczny z akceptacją warunków REGULAMINU ZWIEDZANIA (https://bit.ly/DSH_regulamin_zwiedzania) oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Każdy z uczestników jest zobowiązany wypełnić FORMULARZ (https://bit.ly/DSH_wydarzenia_formularz) dostępny na naszej stronie lub w recepcji DSH. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowaniu bezpiecznej odległości od pozostałych uczestników wydarzenia.

Miejsce wydarzenia:
ul. Karowa 20,
00-324 Warszawa
Organizator:

Dom Spotkań z Historią

ul. Karowa 20,
00-324 Warszawa
tel.: 22 255 05 05

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć