Warszawa

Smykofonia - Kotki, myszki, menuety
Warszawa Koncert

Smykofonia - Kotki, myszki, menuety

od 29 sierpnia do 30 sierpnia 2020

Kolejna Smykofonia w Łazienkach Królewskich! Tym razem przedstawiamy koncert "Kotki, myszki, menuety". 

 

Tego lata kotki i myszki lubią tańczyć na raz, dwa, trzy. Na kolejnym koncercie Smykofonii menueciki, walczyki i kujawiaczki, a także kocie przeboje   połączymy ze słuchaniem i zabawą. W programie znów pojawi się piosenka „Raz, dwa, trzy”. Pośpiewajcie ją sobie przed i po koncercie razem ze śpiewnikiem internetowym   „Śpiewaj mi mamo”.

 

The New Warsaw Trio

  • Przemysław Skałuba – klarnet
  • Rafał Grząka – akordeon
  • Konrad Kubicki – kontrabas
  • Viola Łabanow- prowadzenie koncertu

 

Smykofonia to program edukacyjno kulturalny dla dzieci przygotowany z myślą o niemowlętach, dzieciach w wieku przedszkolnym i ich rodzicach, dziadkach, wujkach i ciociach, zainteresowanych otwieraniem swoich pociech na muzykę. W tym roku zapraszamy na niezwykłą edycję Smykofonii, która odbędzie się na świeżym powietrzu w Łazienkach Królewskich. W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce koncerty będą miały bardzo kameralną formę.

 

Jak zwykle podczas Smykofonii przeniesiemy się w różne zakątki świata i poznamy kulturę mniej lub bardziej odległych od Polski krajów. Podczas Smykofonii przebieg koncertu wynika z potrzeb i możliwości percepcyjnych małych dzieci. Utwory są krótkie i zróżnicowane, mają przejrzystą fakturę. Wykonawcy nawiązują bliski kontakt z publicznością. Interakcji sprzyja brak dystansu i tradycyjnego podziału na scenę i widownię. 

Miejsce wydarzenia:
Łazienki Królewskie, Warszawa
Organizator:

Fundacja "Ogrody Muzyczne"

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć