Warszawa

Smykofonia - Muzle
Warszawa Koncert

Smykofonia - Muzle

od 22 sierpnia do 23 sierpnia 2020

Kolejna Smykofonia w Łazienkach Królewskich - „Muzzle”. 

 

Chodźcie tam, gdzie słychać ukraińskie niziny i góry Albanii, i klezmerski taniec i polkę z lubelszczyzny. Układamy ten koncert razem z wami: kawałek po kawałku, więc dłonie do klaskania i głosy do śpiewania spakujcie w tobołek i w drogę.

 

Wykonawcy:

  • Olena Yeremenko – skrzypce
  • Patryk Walczak – akordeon
  • Oliwier Andruszczenko – klarnet
  • Anna Szawiel – prowadzenie

 

Smykofonia to program edukacyjno kulturalny dla dzieci przygotowany z myślą o niemowlętach, dzieciach w wieku przedszkolnym i ich rodzicach, dziadkach, wujkach i ciociach, zainteresowanych otwieraniem swoich pociech na muzykę. W tym roku zapraszamy na niezwykłą edycję Smykofonii, która odbędzie się na świeżym powietrzu w Łazienkach Królewskich. W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce koncerty będą miały bardzo kameralną formę.

 

Jak zwykle podczas Smykofonii przeniesiemy się w różne zakątki świata i poznamy kulturę mniej lub bardziej odległych od Polski krajów. Podczas Smykofonii przebieg koncertu wynika z potrzeb i możliwości percepcyjnych małych dzieci. Utwory są krótkie i zróżnicowane, mają przejrzystą fakturę. Wykonawcy nawiązują bliski kontakt z publicznością. Interakcji sprzyja brak dystansu i tradycyjnego podziału na scenę i widownię

Miejsce wydarzenia:
Łazienki Królewskie, Warszawa
Organizator:

Fundacja "Ogrody Muzyczne"

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć