Warszawa

Smykofonia - Boborzmienia. Jest już lato
Warszawa Koncert

Smykofonia - Boborzmienia. Jest już lato

od 8 sierpnia do 9 sierpnia 2020

Kolejna odsłona programu Smykofonia w Łazienkach Królewskich. Tym razem prezentujemy koncert pt. "Boborzmienia - Jest już lato". 

 

Smykofonia w Łazienkach Królewskich „Bobobrzmienia – Jest już lato”

Bobobrzmienia zapraszają na letni koncert w ramach Smykofonii. Przed nami wspólna zabawa i ćwiczenia umuzykalniające w myśl gordonowskiej teorii uczenia się muzyki. Bobobrzmieniowe piosenki wykonywać będziemy przy akompaniamencie zespołu instrumentalnego, a z każdej z nich wysnujemy muzyczną zabawę.Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami.

 

Wykonawcy:

  • Ewelina Sandecka – prowadzenie
  • Ada Nasiadka – wokal
  • Krzysztof Bolek – gitary i prowadzenie
  • Maksymilian Olszewski – perkusja

 

Smykofonia to program edukacyjno kulturalny dla dzieci przygotowany z myślą o niemowlętach, dzieciach w wieku przedszkolnym i ich rodzicach, dziadkach, wujkach i ciociach, zainteresowanych otwieraniem swoich pociech na muzykę. W tym roku zapraszamy na niezwykłą edycję Smykofonii, która odbędzie się na świeżym powietrzu w Łazienkach Królewskich. W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce koncerty będą miały bardzo kameralną formę.

 

Jak zwykle podczas Smykofonii przeniesiemy się w różne zakątki świata i poznamy kulturę mniej lub bardziej odległych od Polski krajów. Podczas Smykofonii przebieg koncertu wynika z potrzeb i możliwości percepcyjnych małych dzieci. Utwory są krótkie i zróżnicowane, mają przejrzystą fakturę. Wykonawcy nawiązują bliski kontakt z publicznością. Interakcji sprzyja brak dystansu i tradycyjnego podziału na scenę i widownię.

Miejsce wydarzenia:
Łazienki Królewskie, Warszawa
Organizator:

Fundacja "Ogrody Muzyczne"

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć