Warszawa

Egurrola Challenge w Galerii Północnej - Agustin Egurrola zaprasza na turniej tańca pełny pasji i emocji
Warszawa

Egurrola Challenge w Galerii Północnej - Agustin Egurrola zaprasza na turniej tańca pełny pasji i emocji

26 stycznia

Już w niedzielę 26 stycznia zapraszamy na Egurrola Challenge w Galerii Północnej – wydarzenie pełne tańca, pasji i pozytywnej energii!

 

Egurrola Challenge to emocjonujący turniej tańca, w którym udział wezmą kursanci założonej przez Agustina Egurrolę szkoły Egurrola Dance Studio.  Będą oni dzielić się z nami swoją taneczną pasją, prezentując umiejętności w najbardziej widowiskowych stylach – hip hopie, tańcu jazzowym oraz nowoczesnym. Obejrzymy wśród nich zarówno doświadczonych tancerzy, jak i tych, którzy dopiero niedawno postawili swoje pierwsze kroki na tanecznym parkiecie.

 

Zawodnicy zawalczą o miano najlepszego w konkurencjach grupowych oraz solowych i duetach. Wszyscy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a dla tych, którzy zajmą miejsca na podium, przewidziane są medale, puchary oraz nagrody rzeczowe. Na scenie w pokazach specjalnych zobaczymy także tancerzy z zespołów reprezentujących Egurrola Dance Studio na turniejach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej!

 

W tę roztańczoną niedzielę nie zabraknie również atrakcji dla publiczności. Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w tańcu, biorąc udział w animacjach tanecznych na scenie. Egurrola Challenge to ponadto świetna okazja do spotkania, zrobienia wspólnego pamiątkowego zdjęcia oraz rozmowy z Agustinem Egurrolą, który będzie kibicować tancerzom.

 

Zabierz swoją rodzinę, znajomych i razem z nami przeżyjcie wspaniałe taneczne emocje! Zapraszamy!


Wstęp wolny!
Więcej informacji na www.egurrola.com

Miejsce wydarzenia:
Galeria Północna
Organizator:

Szkoła Tańca Egurrola Dance Kids

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć