Warszawa

Grudzień w Inca Play
Warszawa Inne

Grudzień w Inca Play

Wpis archiwalny

Centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play wraca do Was z nowymi propozycjami wspólnej zabawy! Przypominamy, że w listopadzie Sala Zabaw hucznie obchodziła swoje 15 urodziny.

A to nie było zwykłe przyjęcie! Inca Play połączyła przyjemne z pożytecznym i zorganizowała akcję charytatywną, w której pomagali małemu Olinkowi w walce o zdrowie. Wśród gości można było spotkać Dorotę Gardias, Kasię Harmony, Marcina Perfuńskiego, Agnieszkę Jelinek i wiele więcej. Dzięki Waszej chęci niesienia pomocy Inca Play zebrała ponad 2 tysiące złotych na leczenie Olinka. W imieniu Sali zabaw dla dzieci Inca Play serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie oraz wspólną zabawę.
Sala Zabaw dla całej rodziny Inca Play zaprasza wszystkich do wspólnej rodzinnej zabawy na mikołajkowej imprezie. Już 6 i 7go grudnia w godzinach 15:00-18:00 centrum rozrywki dla dzieci  organizuje przyjęcie w świątecznym klimacie pod hasłem „daj prezent – otrzymaj prezent”. Dzieci mogą przynieść swoją starą zabawkę i dać jej drugie życie, obdarowując nią kogoś innego, a w zamian również otrzymają upominek. Każdy może się wymienić. Taka akcja gwarantuje radość Waszych pociech z prezentu-niespodzianki, oraz wspaniałą zabawę. Nie zabraknie również ubierania choinki– czyli tego, co dzieci lubią w świętach najbardziej ?. Wasze pociechy będą mogły wykazać się swoją kreatywnością i wyobraźnią, ponieważ Sala Zabaw dla dzieci przyozdobi choinkę tym, co dzieci same przygotują – oczywiście wszystkie materiały i akcesoria będą dostępne na miejscu . Na Sali zabaw będzie Mikołaj, któremu dzieci mogą wręczyć list i dostać upominek. Nie zabraknie również przyzdabiania pierniczków . Z pewnością w centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play czeka Was wspaniała, rodzinna zabawa i świąteczna atmosfera.

 

Informujemy o zmianach godzin otwarcia Sali zabaw w okresie świątecznym:

  •  30.11 od 15:00- 21:00
  •  5.12 do 16:00,
  •  7.12 od 15:00 do 21:00,
  •  8.12 zamknięte
  •  14.12 od 15:00 do 21:00
  •  24-26.12 – zamknięte.


Centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play to niepowtarzalne miejsce, w którym wszyscy możemy poczuć się jak dzieci. Dzięki odpowiednio przystosowanym atrakcjom, zarówno pociechy, jak i rodzice mogą szaleć do woli na całym obiekcie. Sala zabaw Inca Play to jedyna sala zabaw w Warszawie, która w swojej ofercie ma atrakcje rodem z wesołego miasteczka. Czy wybierzecie piracki statek, czy diabelski młyn - a może obie atrakcje przypadną Wam do gustu - z pewnością będziecie się wspaniale bawić.
Jeśli szukacie miejsca, w którym spokojnie chcecie wypić kawę i mieć oko na swoją pociechę to i tutaj Sala Zabaw Inca Play wychodzi Wam naprzeciw. Na obiekcie Sali jest cudowna kawiarnia Inca Cafe , gdzie możecie zrelaksować się na miękkich, wygodnych fotelach. Kawiarnia jest miejscem spotkań dla rodziny i przyjaciół i wszyscy razem możecie toczyć długie rozmowy przy ciepłym dzbanku herbaty. Znakiem rozpoznawczym kawiarni Inca Cafe jest przede wszystkim pyszna, aromatyczna kawa, która wypalana jest w podwarszawskiej palarni Manufaktura Kawy . Warto również wspomnieć o bogatym i atrakcyjnym menu kawiarni, w której oprócz tradycyjnych przekąsek znajdują się pełnowartościowe, zdrowe posiłki takie jak: sałatka z burakiem, owsianka lub chrupiące bułeczki. Tutaj zawsze możecie liczyć na doskonałą jakość posiłków, ponieważ wszystkie one są przyrządzone z dobrej jakości produktów.
Zachęcamy do obserwowania mediów społecznościowych Inca Play.
Facebook: https://www.facebook.com/INCAPLAY.DLA.DZIECI
Instagram: https://www.instagram.com/incaplay_salazabaw/
Blog: https://incaplay.pl/blog-2/

Miejsce wydarzenia:
Al. Jerozolimskie 179 C.H. Blue City, (poziom +4),
02-222 Warszawa
Organizator:

Sala Zabaw Inca Play

Al. Jerozolimskie 179 C.H. Blue City, (poziom +4),
02-222 Warszawa
tel.: 22 311 75 11

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć