Warszawa

Rozwój emocjonalny
Warszawa Warsztaty

Rozwój emocjonalny

8 grudnia 2019
Wpis archiwalny

Czy Twoje dziecko stawia na swoim? Chodzi późno spać? Nie wykonuje poleceń? Odzyskaj kontrolę!


Mimo iż rodzice coraz częściej sięgają po poradniki, to dzieci są coraz bardziej nieposłuszne. To dlatego, że większość poradnikowych metod wychowawczych bazuje na technikach manipulacji. Im częściej i dłużej się je stosuje, tym są mniej skuteczne.


Wielokrotnie w ciągu dnia czujemy, że dziecko stawia na swoim. Kładzie się później spać, ogląda dłużej telewizję, zostawia bałagan, przedłuża poranne obowiązki, nie reaguje na wołanie i polecenia. Choć sytuacje się mnożą, to stoi za nimi tylko kilka przyczyn. Wystarczy je uporządkować, aby dziecko reagowało na jedną prośbę rodzica - bez powtarzania.


Nie wiem, czy już w pełni zdajesz sobie sprawę, że dzieci są na tyle niegrzeczne, na ile rodzicom brakuje umiejętności wychowawczych. Po szkoleniu będziesz wiedzieć, jak wychowywać dziecko w miłości i szacunku, ale jednocześnie z poszanowaniem Twoich zasad i nakreślonych przez Ciebie granic. Będziesz wiedzieć, jak sprawić, aby dziecko zaczęło chętnie chodzić spać o wybranej przez Ciebie porze. Jak ma się samo ubierać i wychodzić na czas? Omówimy każdą sytuację, która burzy spokój Twojego domu.


Kiedy wrócisz ze szkolenia, dziecko zacznie realizować Twoje polecenia z zaangażowaniem, a Ty poczujesz się spełniony jako spokojny i kochający rodzic. Będziesz wiedzieć, co robić, aby Twoje dziecko stało się mądrym, odpowiedzialnymi i stabilnym emocjonalnie człowiekiem.

 

Dla kogo: dla rodziców dzieci w wieku od roku do 12 lat
Kiedy: niedziela, 8/12/2019 – 5 godzin

Szczegółyhttps://cudownedziecko.pl/szkolenie/rozwoj-emocjonalny/

Szkolenie prowadzi: Dr Aneta Czerska, specjalista rozwoju dziecka, pedagog, matematyk, autorka metody Cudowne Dziecko, ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka


Uczestników szkolenia zapraszamy na wykład „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu”, który odbędzie się w piątek 6/12/2019 o godzinie 17.

Jeśli już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka, to kup pakiet 3 szkoleń z rabatem do 20% lub pakiet 10 szkoleń z rabatem 30%, który możesz wykorzystać w ciągu 3 lat.

 

Sprawdź pozostałe szkolenia:

Miejsce wydarzenia:
ul. Elektoralna 15, Warszawa
Organizator:

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

ul. Elektoralna 15, Warszawa
tel.: 022 292 31 42, 0501 184 420

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć