Warszawa

Ruch kluczem do inteligencji
Warszawa Warsztaty

Ruch kluczem do inteligencji

8 grudnia 2019
Wpis archiwalny

Jeśli Twoje dziecko nie pełzało właściwym ruchem naprzemiennym, to możesz zapobiec dysleksji i uzupełnić brakujące etapy rozwoju tylko do 6 roku życia.

 

Nieświadomie wstrzymując rozwój ruchowy i manualny w pierwszym roku życia, hamujemy jednocześnie rozwój intelektualny w kolejnych latach. Pełzanie i raczkowanie prawidłowym ruchem naprzemiennym odpowiada za rozwój trzech z siedmiu struktur mózgu. To dlatego tak wiele dzieci, które nie pełzały, ma dysleksję. Potwierdzają to angielskie badania. Wstrzymując rozwój jednej funkcji mózgu hamujemy jednocześnie rozwój pozostałych.


Czy wiesz że, małe dziecko wykonując ruchy ciałem możne zwiększyć potencjał intelektualny oraz uporać się z problemami takimi jak wstydliwość, nadwrażliwość i agresja. Gimnastyka dla mózgu zapobiega dysfunkcjom i problemom w nauce. Chcesz, aby dziecko ładnie i chętnie pisało i rysowało - zacznij prawidłowo wspierać rozwój manualny. Powiemy Ci jak.


Dla kogo: dla rodziców dzieci w wieku od roku do 12 lat

Kiedy: niedziela, 8/12/2019 – 5 godzin

Szczegółyhttps://cudownedziecko.pl/szkolenie/ruch-kluczem-do-inteligencji/

Szkolenie prowadzi: Dr Aneta Czerska, specjalista rozwoju dziecka, pedagog, matematyk, autorka metody Cudowne Dziecko, ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka


Uczestników szkolenia zapraszamy na wykład „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu”, który odbędzie się w piątek 6/12/2019 o godzinie 17.

Jeśli już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka, to kup pakiet 3 szkoleń z rabatem do 20% lub pakiet 10 szkoleń z rabatem 30%, który możesz wykorzystać w ciągu 3 lat.

 

Sprawdź pozostałe szkolenia:

Miejsce wydarzenia:
ul. Elektoralna 15, Warszawa
Organizator:

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

ul. Elektoralna 15, Warszawa
tel.: 022 292 31 42, 0501 184 420

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć