Warszawa

Wczesna nauka matematyki
Warszawa Warsztaty

Wczesna nauka matematyki

7 grudnia 2019
Wpis archiwalny

Każde dziecko ma naturalne, wrodzone zdolności liczbowe, które zanikają, jeśli nie są rozwijane.

 

Proces ten zaczyna się już w wieku 3 lat, ale można temu zapobiec, a nawet ponownie uruchomić matematyczne uzdolnienia. Im młodsze jest dziecko, tym matematyka jest dla niego łatwiejsza, ale ważna jest metoda. Nie wolno uczyć liczyć po kolei 1, 2, 3, … , ani używać przedmiotów tj. klocki, patyczki czy inne liczmany, kiedy uczymy dziecko dodawania czy odejmowania.


To sposób w jaki uczymy powoduje, że większość dzieci woli zjeść brokuły, niż rozwiązać zadanie z matematyki. Większość ludzi nie lubi matematyki, choć na rynku pracy nieustannie rośnie popyt na specjalistów o umysłach ścisłych. Zatem poznaj jedyną na świecie metodę, która została zweryfikowana naukowo. Badania trwały 10 lat, a efektywność metody przekroczyła 90%. Metoda jest tak opracowana, że wystarcza pół minuty dziennie, aby utrzymać matematyczne uzdolnienia i rozbudzić zainteresowanie matematyką, zapobiegając przy tym problemom w nauce szkolnej.


Dla kogo: dla rodziców dzieci w wieku od urodzenia do 9 roku życia

Kiedy: sobota, 7/12/2019 – 5 godzin

Szczegółyhttps://cudownedziecko.pl/szkolenie/wczesna-nauka-matematyki/

Szkolenie prowadzi: Dr Aneta Czerska, pedagog, matematyk, specjalista rozwoju dziecka, autorka metody Cudowne Dziecko, ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka


Uczestników szkolenia zapraszamy wcześniej na wykład „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu”, który odbędzie się w piątek 6/12/2019 o godzinie 17.

Jeśli już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka, to kup pakiet 3 szkoleń z rabatem do 20% lub pakiet 10 szkoleń z rabatem 30%, który możesz wykorzystać w ciągu 3 lat.

 

Sprawdź pozostałe szkolenia:

Miejsce wydarzenia:
ul. Elektoralna 15, Warszawa
Organizator:

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

ul. Elektoralna 15, Warszawa
tel.: 022 292 31 42, 0501 184 420

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć