Warszawa

Wczesna nauka czytania
Warszawa Warsztaty

Wczesna nauka czytania

7 grudnia 2019
Wpis archiwalny

Wczesna nauka czytania nie tylko bawi, ale przede wszystkim wspiera neurologiczny rozwój dziecka, pomnaża inteligencję, wzmacnia pamięć i myślenie operacyjne, a także zapobiega dysleksji i kłopotom w nauce. Wykorzystaj to!

 

Nauka czytania wzmacnia połączenia nerwowe w mózgu, ale ważna jest przyjęta metoda. Ucząc małe dziecko liter, blokujemy jego naturalne zdolności. Ucząc czytania na głos osłabiamy zrozumienie. Problemom z nauką można zapobiec do 7 roku życia, kiedy mózg jest najbardziej plastyczny.


Poznaj jedyną na świecie metodę, która została zweryfikowana naukowo. Badania trwały 10 lat, a efektywność metody przekroczyła 90%. Metoda jest tak opracowana, że wystarcza pół minuty dziennie, aby po tygodniu dziecko przeczytało swoją pierwszą książkę. W wieku 4 lat dzieci czytają płynnie dowolne książki, a w wieku 6 lat czytają tak szybko jak uczniowie nastoletni i to w kilku językach - nawet jeśli wykryto u nich predyspozycje do dysleksji.

 

Dla kogo: dla rodziców dzieci w wieku od urodzenia do 7 roku życia
Kiedy: sobota, 7/12/2019 – 5 godzin

Szczegółyhttps://cudownedziecko.pl/szkolenie/nauka-czytania/

Szkolenie prowadzi: Dr Aneta Czerska, specjalista rozwoju dziecka, pedagog, matematyk, autorka metody Cudowne Dziecko, ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka

 

Uczestników szkolenia zapraszamy wcześniej na wykład „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu”, który odbędzie się w piątek 6/12/2019 o godzinie 17.

Jeśli już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka, to kup pakiet 3 szkoleń z rabatem do 20% lub pakiet 10 szkoleń z rabatem 30%, który możesz wykorzystać w ciągu 3 lat.

 

Sprawdź pozostałe szkolenia:

Miejsce wydarzenia:
ul. Elektoralna 15, Warszawa
Organizator:

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

ul. Elektoralna 15, Warszawa
tel.: 022 292 31 42, 0501 184 420

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć