Warszawa

ale MEKSYK- czyli HALLOWEEN w Inca Play
Warszawa Impreza okolicznościowa

ale MEKSYK- czyli HALLOWEEN w Inca Play

Wpis archiwalny

Drodzy rodzice i drogie dzieci, mamy dla Was wspaniałą wiadomość!
Już dziś zarezerwujcie sobie dzień 27 października, ponieważ tego dnia odbywać będzie się wspaniałe wydarzenie! A co dokładniej?

W  centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play - organizowana jest meksykańska impreza halloweenowa.
Znudziły Wam się ciemne, krwawe i straszne motywy halloweenowe? Sala zabaw w Warszawie proponuje coś zupełnie innego i wyjątkowego- będziecie mogli bawić się w stylu meksykańskim, stroje, kapelusze, falbany- podoba Wam się taki temat przewodni? Zabierzcie swoje pociechy i wyruszcie w fantastyczną przygodę. Już dziś możemy zdradzić, że w Sali zabaw dla dzieci Inca Play czekać będzie na Was wiele ciekawych atrakcji, między innymi: profesjonale malowanie buziek klasycznymi farbkami, a także farbkami świecącymi w ciemności, roztańczone animacje, wspaniałe i kolorowe stroje do dyspozycji gości, gra terenowa: odgadywanie i zaliczanie zadań na poszczególnych stacjach, na końcu oczywiście na najbardziej wytrwałych zawodników czekać będą nagrody ! 

Oczywiście nie może zabraknąć warsztatów kucharskich dla dzieci - w październiku jest sezon na dynie, więc będzie ona głównym składnikiem wszystkich dań.

Główną atrakcją będzie magiczne, ogromne lustro ! W którym po założeniu odpowiednich rekwizytów i dodatków będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcie ?
A dla miłośników eventów przebieranych- dobra wiadomość! Jeśli przebierzesz się w stój i wyróżnisz wśród innych gości Sali zabaw- bilet na całodzienną zabawę otrzymasz z rabatem-> 25% !
Jeśli bardzo się niecierpliwicie, chcielibyście odwiedzić jedną z największych sal zabaw w Warszawie  już dziś, serdecznie zachęcamy do skorzystania z odbywających się w tym centrum rozrywki na Ochocie  warsztatów kucharskich. Od października, dwie niedziele miesiąca w Inca Play przeznaczone zostaną na wielkie gotowanie- sezonowe potrawy i słodkie desery ? Wasze pociechy zapewne nauczą się przygotowywać pyszności ! po więcej informacji kierujcie się na konto Sali zabaw na Facebooku oraz na Instagramie .

Do zobaczenia w Inca Play.

Miejsce wydarzenia:
Al. Jerozolimskie 179 C.H. Blue City, (poziom +4),
02-222 Warszawa
Organizator:

Sala Zabaw Inca Play

Al. Jerozolimskie 179 C.H. Blue City, (poziom +4),
02-222 Warszawa
tel.: 22 311 75 11

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć