Warszawa

"Kolorowy piórnik". Konkurs plastyczny polskiego radia dzieciom
Ogólnopolska Konkurs

"Kolorowy piórnik". Konkurs plastyczny polskiego radia dzieciom

Wpis archiwalny

Jak wygląda szkoła lub przedszkole słuchaczy Polskiego Radia Dzieciom? Czy są w nich sekretne przejścia, skrytki lub tajemnicze zakamarki? Jakie zajęcia dzieci lubią najbardziej? Za jakimi tęsknią przez całe wakacje? Czy mają swoje ulubione zabawki? Jak co roku pod koniec wakacji Polskie Radio Dzieciom zaprasza swoich słuchaczy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Kolorowy piórnik”.

 

Technika i format wykonania prac są dowolne. Jest jednak… jeden warunek. Dzieci powinny wykonać rysunki jednym, ulubionym kolorem.

 

Dla autorów pięciu najpiękniejszych obrazków, redakcja Polskiego Radia Dzieciom przewidziała wyjątkowe, kolorowe gadżety do piórnika przedszkolaka lub ucznia.

 

Zdjęcia prac należy przesyłać od 14 do 28 sierpnia na adres: dzieci@polskieradio.pl. Laureaci ogłoszeni zostaną 31 sierpnia.

 

Więcej informacji: polskieradiodzieciom.pl.

 

-------

Polskie Radio Dzieciom to całodobowy program radiowy, skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz do ich rodziców. Polskie Radio Dzieciom, jako jedyne medium na rynku, kierując się misją Polskiego Radia, nie emituje na swojej antenie żadnych reklam. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych. Wspierają charytatywne akcje oraz projekty, które niosą ze sobą wartość edukacyjną. Podejmują współpracę patronacką z wydawnictwami, teatrami oraz kinami. Patronatem medialnym obejmowane są również koncerty, wystawy i pokazy. Jednym z czołowych projektów Polskiego Radia Dzieciom jest współpraca z Placówkami Ambasadorskimi, czyli przedszkolami i szkołami na terenie całego kraju. Polskie Radio Dzieciom nadawane jest w Internecie, w systemie DAB+ oraz w urządzeniach mobilnych przez aplikację.

 

mat. Organizatora

Organizator:

Polskie Radio SA

Al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć