W mieście » Wydarzenia dla dzieci » Zapowiedzi i zapisy » Wybierz półkolonie Warsaw Summer Camp!


Wybierz półkolonie Warsaw Summer Camp!

Lato 2019 zbliża się wielkimi krokami. Dzieci, które zostają w Warszawie, będą mogły skorzystać z różnorodnej oferty półkolonii Warsaw Summer Camp. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy trzy rodzaje obozów stacjonarnych: Tennis Summer Camp, Fun Summer Camp oraz Kids Summer Camp.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ 

 

 

TENNIS SUMMER CAMP

Jeśli kochasz tenisa, najlepszym wyborem będzie Tennis Summer Camp. Ten obóz stacjonarny organizujemy z myślą o młodych zawodnikach wszystkich kategorii wiekowych, którzy chcą realizować swoje założenia treningowe pod okiem wysokiej klasy specjalistów. Treningi poprowadzą trenerzy pracujący na co dzień w Sekcji Tenisa Legii Warszawa. Poza zajęciami tenisowymi nie zabraknie treningów motorycznych, czy wyjścia na basen.

Na Tennis Summer Camp zapraszamy zawodników od 7. roku życia. Cena turnusu to 1090 zł, a półkolonie odbędą się w terminach: 19-23 sierpnia i 26-30 sierpnia. Zajęcia odbywać się będą w godz. 9:00 – 17:00.

 

FUN SUMMER CAMP

Dla dzieci, które chcą spędzić wakacje na półkoloniach o profilu ogólnosportowym, przygotowaliśmy wariant Fun. W ramach Fun Summer Camp proponujemy wiele atrakcji i dyscyplin sportowych, które rozwiną u młodych uczestników dodatkowe umiejętności. Celność będą ćwiczyć podczas zajęć z łucznictwa, technikę w tenisie, dokładność i spryt w unihokeju, a szybkość podczas treningów ogólnorozwojowych.

Dzieci zwiedzą stadion Legii Warszawa, a dla spragnionych akrobacji przygotowaliśmy wizytę w Parku Trampolin. Cały program przygotowali i zrealizują doświadczeni trenerzy i animatorzy.

 

Cena turnusu półkolonii Fun Summer Camp to 1090 zł. Zaczynamy już w lipcu (1-5 lipca, 8-12 lipca, 15-19 lipca, 22-26 lipca), kolejne dwa turnusy odbędą się w sierpniu (19-23 sierpnia, 26-30 sierpnia). Zajęcia, tak jak podczas półkolonii tenisowych, odbywać się będą w godz. 9:00 – 17:00.

 

KIDS SUMMER CAMP

Nie zapominamy o najmłodszych szkrabach (3-5 lat) – dla nich zorganizujemy obóz stacjonarny pod nazwą Kids Summer Camp.

Kreatywność dzieci będziemy rozwijać poprzez prace własne, a zajęcia sensoryczne pomogą rozbudzić wszystkie zmysły maluchów. Wspólne i kreatywne tworzenie oraz zabawa z rodzicami przysporzą małym uczestnikom wiele radości. Śpiew i granie na własnoręcznie wykonanych instrumentach, sadzenie roślinek, zabawa z pianą – to tylko przykłady aktywności, które proponujemy w ramach integracji sensorycznej. Na nudę nie pozwolą także zajęcia ruchowe – chusta Klanzy doskonale aktywizuje, a tory przeszkód poprawiają koordynację ruchową.

W przypadku Kids Summer Camp cena turnusu wynosi 590 zł, a półkolonie odbędą się w terminach 19-23 sierpnia i 26-30 sierpnia., w godz. 10:00-14:00.

 

REZERWACJE NA WARSAW SUMMER CAMP:
Rezerwacje prowadzone są poprzez e-mail: akademiatenisowa@legia.pl. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 798 001 228.

Więcej o ofercie obozów stacjonarnych Warsaw Summer Camp możecie przeczytać W TYM MIEJSCU.

 

Zapraszamy!


Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Szkoła na Czasie

Powrót do szkoły. Jak przygotować dziecko?

Powrót do szkoły. Jak przygotować dziecko?

Wakacje powoli się kończą i pewnie coraz częściej myślisz o powrocie Twojego dziecka do szkoły. Jak przygotować siebie i dziecko oraz nie ulec wrześniowemu zamieszaniu?  
10 najlepszych wodnych zabaw na lato

10 najlepszych wodnych zabaw na lato

Mamy dla Was pomysły zabaw do wykorzystania w ogrodzie, na plaży, w lesie na działce. Z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi.  

Nowinki

KONKURS dla newsletterowiczów

KONKURS dla newsletterowiczów

W każdym tygodniu rozdajemy nowe zaproszenia na wydarzenia kulturalne! Może już jutro Twoje imię znajdzie się na liście szczęśliwców....  
Z dzieckiem do restauracji

Z dzieckiem do restauracji

Najeżone trudnościami logistycznymi eskapady do miejsc, gdzie najmłodsi nie są mile widziani, a może alternatywa niedzielnego obiadu, równie...  

Konkurs na Czasie

Podzielcie się z nami swoimi sposobami na "rodzicielskie problemy" i weźcie udział w naszym konkursie "Złote rady dla młodych rodziców"! Do wygrania zestaw herbatek ziołowych Herbi Baby by Premium...  

Temat na Czasie!

Jak wybrać biurko, plecak, śniadaniówkę?

Jak wybrać biurko, plecak, śniadaniówkę?

W Empiku znajdziesz wszystko, co uczeń mieć powinien...  

W domu z dzieckiem

Oglądaj, baw się i śmiej1 Świat Baśnioboru1 Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego poszukujesz ? :)
Powiedz nam które treści są dla ciebie ważne, będziemy zwracać na nie szczególną uwagę
Pomysłu na wspólne weekendowe wyjście w mieście
Pomysłu na weekend poza miastem
Pomysłu na wspólne wyjście. Nieważne czy w mieście czy poza miastem
Porad dotyczących wychowania dziecka
Porad dotyczących zdrowia dziecka
Bajek do czytania on line
Gier / zabaw / kolorowanek, by zająć dziecko
Informacji o nowych książkach dla dzieci


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019