W mieście » Wydarzenia dla dzieci » Nowinki » Preferencje rodzin z dziećmi przy wyborze mieszkania


Preferencje rodzin z dziećmi przy wyborze mieszkaniapowiększ

Preferencje rodzin z dziećmi przy wyborze mieszkania

Wpis archiwalny

W trosce o jakość życia, komfort i bezpieczeństwo, deweloperzy poszerzają oferty sprzedażowe o inwestycje określane mianem „rodzinnych”. Takich projektów mieszkaniowych jest coraz więcej, a zainteresowanych wciąż przybywa. Czym charakteryzują się rodzinne projekty mieszkaniowe oraz jakie są preferencje tej grupy klientów?


Rodziny z dziećmi preferują nowoczesne oraz bogate w liczne możliwości inwestycje, w których można cieszyć się zarówno życiem rodzinnym, jak i towarzyskim. W ofercie francuskiego dewelopera Bouygues Immobilier Polska znaleźć można inwestycje, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających rodzin z dziećmi.


Kameralna enklawa w Pruszkowie


Coraz więcej rodzin ceni sobie spokojne lokalizacje z dala od zgiełku miasta i decyduje się na zakup mieszkania na terenie miejscowości podwarszawskich. Dostęp do okolicznych parków, obiektów sportowych, przedszkoli, szkół oraz punktów handlowo-usługowych sprawia, że osiedle Enclave w Pruszkowie to miejsce wprost idealne do życia dla każdej rodziny. O wyjątkowości osiedla stanowi również jego kameralny charakter - Enclave jest doskonałym przykładem inwestycji, która między innymi adresowana jest do miłośników aktywnego wypoczynku oraz tych, którzy wolne chwile pragną spędzać w gronie najbliższych. Wyjątkową atrakcją będzie również pokój kinowy, w którym mieszkańcy i ich goście wspólnie będą mogli oglądać filmy w dużym formacie.


Na terenie osiedla dzieci będą miały do dyspozycji nowoczesny plac zabaw, a specjalne zaprojektowane boisko wielofunkcyjne uprzyjemni im czas przez cały rok. W niedalekiej okolicy osiedla znajduje się pierwszy w Polsce kryty tor kolarski, korty tenisowe, stadion lokalnej drużyny piłkarskiej oraz pływalnia ze zjeżdżalniami.


Komfort i funkcjonalność na Wilanowie
Rodziny coraz częściej przywiązują dużą wagę do części wspólnych. Jeśli są one przyjazne i sprzyjają interakcjom społecznym, oceniane są często jako mocny atut inwestycji. W ofercie Bouygues Immobilier Polska, na warszawskim Wilanowie pojawiła się ekskluzywna inwestycja Vitalité, łącząca w sobie komfort mieszkania pośród zielonego krajobrazu z zaletami życia w wielkim mieście.


W ramach tego kameralnego osiedla, pod jednym z budynków powstanie strefa SPA, siłownia oraz strefa rekreacyjna na świeżym powietrzu.


Kolejnymi rozwiązaniami zachęcającymi do aktywnego spędzania czasu na terenie inwestycji Vitalité będą przestrzenie wspólne na świeżym powietrzu, powstałe przede wszystkim z myślą o najmłodszych mieszkańcach. Znajdzie się tu górka saneczkowa, plac zabaw i wielofunkcyjne boisko. Nazwa osiedla Vitalité odnosi się do idei witalnego życia i jest idealnym miejscem do spędzania wolnego czasu po pracowitym dniu bądź doskonałą alternatywą na zrelaksowanie się podczas weekendu w gronie rodzinnym.


Zakup mieszkania dla rodziny wiąże się z wieloma wyzwaniami. Poza ceną, dla tej grupy klientów coraz częściej istotne są takie czynniki, jak funkcjonalny układ mieszkania, bliskość natury przy jednoczesnym dobrym połączeniu z centrum miasta oraz innowacyjne rozwiązania architektoniczne, sprzyjające spędzaniu czasu w gronie najbliższych.


Więcej informacji o inwestycjach Bouygues Immobilier Polska można znaleźć na stronie internetowej dewelopera: www.bi-polska.pl

 

* * *
Bouygues Immobilier Polska
Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. to rodzinna firma deweloperska o zasięgu międzynarodowym, obecna w Polsce od 2001 roku. Firma należy w 100 proc. do Bouygues Immobilier  z siedzibą we Francji. Pierwszą inwestycją oddaną do użytku przez Bouygues Immobilier Polska była Rezydencja Renoir na Ursynowie. Jakość oferowanych przez firmę produktów została potwierdzona przyznanym jej w 2004 roku Certyfikatem Systemu Jakości ISO 9001:2001, który jest odnawiany co roku. Ponadto dwie spośród inwestycji Bouygues Immobilier Polska wyróżnione zostały prestiżowym certyfikatem HQE International, premiującym budownictwo wysokiej jakości przyjazne środowisku. Firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.


O Grupie Bouygues
Bouygues to zdywersyfikowana Grupa przemysłowa z rozwiniętą kulturą korporacyjną, mająca swoją główną siedzibę w Saint-Quentin w Yvelines (Francja). Jej działalność skupia się na dwóch sektorach: budownictwie – Bouygues Construction (budownictwo, prace publiczne oraz sieci elektryczne), Bouygues Immobilier (nieruchomości) i Colas (budownictwo drogowe), oraz branży telekomunikacyjnej i mediów – kanał telewizyjny TF1 oraz spółka Bouygues Telecom. Grupa jest częściowym udziałowcem firmy Alstom. Do największych osiągnięć Bouygues należy realizacja stadionu Stade de France w Paryżu, tunel pod kanałem La Manche oraz gmach Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Grupa Bouygues prowadzi działalność w ponad 80 krajach, zatrudniając około 120 tys. pracowników. Firma jest notowana na giełdzie w Paryżu (Euronext: EN).
---

Wpis archiwalny

Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Słoneczniki 2019

ZGŁOŚ INICJATYWĘ!

ZGŁOŚ INICJATYWĘ!

Po raz kolejny oddajemy głos Wam, Rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym inicjatywy, które odbyły się na przełomie lat 2018/2019.  

Lato!

Gdzie nad wodę?

Gdzie nad wodę?

Uff... ale upał! Trochę wody dla ochłody? Sprawdźcie gdzie! Warszawskie i podwarszawskie plaże.  

Nowinki

Po jedenaste: Nie bij!

Po jedenaste: Nie bij!

Kocham. Nie biję! To głośna kampania społeczna, zapoczątkowana w Polsce w 2006 roku, w którą z wielkim oddaniem zaangażowali się artyści,...  
Poznajemy świat z Biblioteczką Montessori! Kolejne tytuły już dostępne!

Poznajemy świat z Biblioteczką Montessori! Kolejne tytuły już dostępne!

Wydawnictwo Egmont po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom nauczycieli, rodziców, a przede wszystkim dzieci, tworząc trwałe i piękne...  
20 zalet posiadania rodzeństwa

20 zalet posiadania rodzeństwa

Wspólne dorastanie, przygody, uczenie się od siebie nawzajem i to, że jeden na drugiego zawsze może liczyć czyni taką relację jedyną w swoim rodzaju.  
10 największych lęków najmłodszych

10 największych lęków najmłodszych

Najmłodsi wykazują wiele lęków, dlatego trudno jest czasem przekonać je do tego, że przy nas nic im nie grozi. Dzisiaj przedstawimy wam cenne wskazówki jak pomóc dziecku wyzbyć się jego największych...  

W domu z dzieckiem

Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Jakich treści brakuje na portalu?
Porad dotyczących wychowania dzieci 0-2
Porad dotyczących wychowania dzieci 3 - 6
Porad dotyczących wychowania dzieci 7 - 9
Porad dotyczących wychowania dzieci 10 - 12
Porad dotyczących radzenia sobie z nastolatkami
Nie szukam tu porad dotyczących wychowania dzieci
Nie szukam w ogóle żadnych porad


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019