W mieście » Wydarzenia dla dzieci » Nowinki » Preferencje rodzin z dziećmi przy wyborze mieszkania


Preferencje rodzin z dziećmi przy wyborze mieszkaniapowiększ

Preferencje rodzin z dziećmi przy wyborze mieszkania

W trosce o jakość życia, komfort i bezpieczeństwo, deweloperzy poszerzają oferty sprzedażowe o inwestycje określane mianem „rodzinnych”. Takich projektów mieszkaniowych jest coraz więcej, a zainteresowanych wciąż przybywa. Czym charakteryzują się rodzinne projekty mieszkaniowe oraz jakie są preferencje tej grupy klientów?


Rodziny z dziećmi preferują nowoczesne oraz bogate w liczne możliwości inwestycje, w których można cieszyć się zarówno życiem rodzinnym, jak i towarzyskim. W ofercie francuskiego dewelopera Bouygues Immobilier Polska znaleźć można inwestycje, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających rodzin z dziećmi.


Kameralna enklawa w Pruszkowie


Coraz więcej rodzin ceni sobie spokojne lokalizacje z dala od zgiełku miasta i decyduje się na zakup mieszkania na terenie miejscowości podwarszawskich. Dostęp do okolicznych parków, obiektów sportowych, przedszkoli, szkół oraz punktów handlowo-usługowych sprawia, że osiedle Enclave w Pruszkowie to miejsce wprost idealne do życia dla każdej rodziny. O wyjątkowości osiedla stanowi również jego kameralny charakter - Enclave jest doskonałym przykładem inwestycji, która między innymi adresowana jest do miłośników aktywnego wypoczynku oraz tych, którzy wolne chwile pragną spędzać w gronie najbliższych. Wyjątkową atrakcją będzie również pokój kinowy, w którym mieszkańcy i ich goście wspólnie będą mogli oglądać filmy w dużym formacie.


Na terenie osiedla dzieci będą miały do dyspozycji nowoczesny plac zabaw, a specjalne zaprojektowane boisko wielofunkcyjne uprzyjemni im czas przez cały rok. W niedalekiej okolicy osiedla znajduje się pierwszy w Polsce kryty tor kolarski, korty tenisowe, stadion lokalnej drużyny piłkarskiej oraz pływalnia ze zjeżdżalniami.


Komfort i funkcjonalność na Wilanowie
Rodziny coraz częściej przywiązują dużą wagę do części wspólnych. Jeśli są one przyjazne i sprzyjają interakcjom społecznym, oceniane są często jako mocny atut inwestycji. W ofercie Bouygues Immobilier Polska, na warszawskim Wilanowie pojawiła się ekskluzywna inwestycja Vitalité, łącząca w sobie komfort mieszkania pośród zielonego krajobrazu z zaletami życia w wielkim mieście.


W ramach tego kameralnego osiedla, pod jednym z budynków powstanie strefa SPA, siłownia oraz strefa rekreacyjna na świeżym powietrzu.


Kolejnymi rozwiązaniami zachęcającymi do aktywnego spędzania czasu na terenie inwestycji Vitalité będą przestrzenie wspólne na świeżym powietrzu, powstałe przede wszystkim z myślą o najmłodszych mieszkańcach. Znajdzie się tu górka saneczkowa, plac zabaw i wielofunkcyjne boisko. Nazwa osiedla Vitalité odnosi się do idei witalnego życia i jest idealnym miejscem do spędzania wolnego czasu po pracowitym dniu bądź doskonałą alternatywą na zrelaksowanie się podczas weekendu w gronie rodzinnym.


Zakup mieszkania dla rodziny wiąże się z wieloma wyzwaniami. Poza ceną, dla tej grupy klientów coraz częściej istotne są takie czynniki, jak funkcjonalny układ mieszkania, bliskość natury przy jednoczesnym dobrym połączeniu z centrum miasta oraz innowacyjne rozwiązania architektoniczne, sprzyjające spędzaniu czasu w gronie najbliższych.


Więcej informacji o inwestycjach Bouygues Immobilier Polska można znaleźć na stronie internetowej dewelopera: www.bi-polska.pl

 

* * *
Bouygues Immobilier Polska
Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. to rodzinna firma deweloperska o zasięgu międzynarodowym, obecna w Polsce od 2001 roku. Firma należy w 100 proc. do Bouygues Immobilier  z siedzibą we Francji. Pierwszą inwestycją oddaną do użytku przez Bouygues Immobilier Polska była Rezydencja Renoir na Ursynowie. Jakość oferowanych przez firmę produktów została potwierdzona przyznanym jej w 2004 roku Certyfikatem Systemu Jakości ISO 9001:2001, który jest odnawiany co roku. Ponadto dwie spośród inwestycji Bouygues Immobilier Polska wyróżnione zostały prestiżowym certyfikatem HQE International, premiującym budownictwo wysokiej jakości przyjazne środowisku. Firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.


O Grupie Bouygues
Bouygues to zdywersyfikowana Grupa przemysłowa z rozwiniętą kulturą korporacyjną, mająca swoją główną siedzibę w Saint-Quentin w Yvelines (Francja). Jej działalność skupia się na dwóch sektorach: budownictwie – Bouygues Construction (budownictwo, prace publiczne oraz sieci elektryczne), Bouygues Immobilier (nieruchomości) i Colas (budownictwo drogowe), oraz branży telekomunikacyjnej i mediów – kanał telewizyjny TF1 oraz spółka Bouygues Telecom. Grupa jest częściowym udziałowcem firmy Alstom. Do największych osiągnięć Bouygues należy realizacja stadionu Stade de France w Paryżu, tunel pod kanałem La Manche oraz gmach Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Grupa Bouygues prowadzi działalność w ponad 80 krajach, zatrudniając około 120 tys. pracowników. Firma jest notowana na giełdzie w Paryżu (Euronext: EN).
---


Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »
30 kreatywnych zabaw na świeżym powietrzu podczas wiosny

30 kreatywnych zabaw na świeżym powietrzu podczas wiosny

Na aktywny i pełen wrażeń wypoczynek w promieniach słońca jest mnóstwo pomysłów.  

Festiwal na Czasie!

Zbliża się największa impreza promująca czytelnictwo. 10 miast, 10 miesięcy, 3 generacje! Sprawdźcie szczegóły...  

Nowinki

Cudowne dzieci i muzyka - czyli o tym, czego nie można zmarnować

Cudowne dzieci i muzyka - czyli o tym, czego nie można zmarnować

Zacznę dość odważnie, bo zamiast wstępu do cyklu artykułów o muzyce i dzieciach zaproponuję czytelnikom eksperyment. Wyobraźmy sobie...  
Kościana gra w Potwory

Kościana gra w Potwory

Emocjonująca gra, która stała się bestsellerem na świecie, nareszcie w Polsce. Nakładem Egmont Polska ukazała się właśnie nowa gra...  
Jak wspierać naukę dzieci w domu?

Jak wspierać naukę dzieci w domu?

Po powrocie ze szkoły dzieci raczej nie myślą o nauce. Jak sprawić, by ten etap dnia nie kojarzył się dziecku ze żmudnym wykonywaniem obowiązków a był przyjemnością?  

Wycieczka na Czasie

Weekend za miastem. Konstancin-Jeziorna

Weekend za miastem. Konstancin-Jeziorna

Razem z nami odkryjcie uroki miasta-uzdrowiska oraz pobliskiego Lasu Kabackiego. Idealne na wiosenną lub letnią rodzinną wyprawę.  

W domu z dzieckiem

Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Odchudzamy dzieci1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego powinno być więcej na portalu ?
Rozrywki dla dzieci on line
Rozrywki dla rodziców on line
Konkursów z nagrodami dla dzieci
Konkursów z nagrodami dla mam
Konkursów z nagrodami dla tatusiów
Inspiracji plastycznych dla dzieci
Żadne z powyższych mnie nie interesują. Szukam tu informacji nie rozrywki.


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019