Warszawa

Weekend z Nelą Małą Reporterką i jej alpakami oraz tysiące zwierzaków na Animals Days
Warszawa

Weekend z Nelą Małą Reporterką i jej alpakami oraz tysiące zwierzaków na Animals Days

od 6 kwietnia do 8 kwietnia 2018
Wpis archiwalny

Miłośnicy zwierząt - będziecie zadowoleni!

 

W weekend 6-8 kwietnia tysiące cudownych zwierzaków czeka na Was na targach zoologicznych Animals Days 2018 w Ptak Warsaw Expo.

 

W programie m.in. wystawy psów, kotów, królików, kawii, zwierząt egzotycznych czy motyli. W specjalnej Strefie Peruwiańskiej z dziećmi spotka się natomiast Nela Mała Reporterka. Dziewczynka przedstawi wszystkim swoje urocze alpaki - Pepino i Limę. Nela będzie również podpisywać książki i pozować do zdjęć. Wydarzenie będzie świetną propozycją do rodzinnego spędzenia czasu w poświąteczny weekend.

 

Mnóstwo zwierzaków w jednym miejscu
Kochacie zwierzaki? Podczas targów zoologicznych będziecie mieli niezwykłą okazję by w jednym miejscu zobaczyć kilka dużych i imponujących wystaw, liczących w sumie kilka tysięcy okazów. Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych zaprezentuje się nawet 2 000 czworonogów, które powalczą o medale. Wolicie kotki? Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych pełna będzie kocich piękności. Najliczniej reprezentowane będą koty brytyjskie w różnych odmianach kolorystycznych oraz koty maine coon. Oglądać będzie można koty rosyjskie niebieskie, syberyjskie, norweskie leśne, selkirk rexy, koty tajskie czy bezwłose sfinksy petersburskie.

 

Nie zawiodą się fani tzw. świnek morskich, czyli kawii domowych - zobaczymy ponad 20 ras tych sympatycznych gryzoni - oraz królików. Na wystawie królików rasowych zaprezentowane zostaną aż 22 rasy. Niezwykłą atrakcją będzie Ministerstwo Motyli, czyli prawdziwa lekcja przyrody oraz niezwykła okazja do spotkania się oko w oko z żywymi, tropikalnymi motylami. Po specjalnym stoisku latać będzie ponad 50 kolorowych motyli. Piękne owady będą siadać na głowach i dłoniach odwiedzających. Nie zabraknie również zwierząt egzotycznych oraz akwariowych. W programie także m.in. wystawa szczurów.

 

Weekend z Nelą i alpakami
Wszystkie dzieci z pewnością ucieszy możliwość spotkania z Nelą Małą Reporterką - bohaterką programów podróżniczych TVP ABC i Radia RDC, autorką bestsellerowych książek podróżniczych. Nela nie tylko opowie o swoich najnowszych podróżach i będzie podpisywać książki, ale także, jak przystało na targi zoologiczne, zaprezentuje swoje dwie peruwiańskie alpaki - przesympatyczne Pepino i Limę, a także wiele innych alpak z hodowli. Zwierzęta będzie można pogłaskać, przytulić i nakarmić marchewką. Nela wraz z Pepino i Limą będą pozować też do pamiątkowych zdjęć z dziećmi.

 

2. Targi Zoologiczne Animals Days 2018 odbędą się w dniach 6-8 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na wydarzenie dowiozą bezpłatne autobusy kursujące z, i do, centrum Warszawy.

 

Szczegóły i bilety na animalsdays.pl.

Organizator:

Ptak Warsaw Expo

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć