Warszawa

Łomiankowski Kiermasz Rękodzieła
Warszawa Impreza okolicznościowa

Łomiankowski Kiermasz Rękodzieła

od 23 marca do 25 marca 2018
Wpis archiwalny

Same śliczności, ozdobności, nowości, obfitości! Zima walczy o naszą uwagę ostatkiem sił, jednak słońce za oknem zdradza nieuchronne nadejście wiosny. Pora wymieść z kątów zimowy kurz, przewietrzyć szafy i wpuścić do domu nieco koloru!

 

Już w najbliższy weekend (23-25 marca) Galeria Łomianki zaprasza na przedświąteczny kiermasz rękodzieła.

Nasze prababcie przyozdabiały wiosenne izby samodzielnie wykonanymi bibułowymi stroikami i kolorowymi wstążkami. Dziś, choć na artystyczne rzemiosło nie zawsze wystarcza nam czasu, a w sklepach króluje plastik, warto podtrzymywać tradycję i stawiać na oryginalność. Od piątku do niedzieli w Galerii Łomianki odbędzie się przedświąteczny kiermasz pełen koloru i artystycznych inspiracji.

Wśród wyjątkowych produktów poszukiwacze wiosennego rękodzieła znajdą m.in. koszyczki i barwne ozdoby świąteczne od Stowarzyszenia Twórców Ludowych, wielkanocne palmy, obrusy i koronki góralskie, ceramikę i wiele innych, oryginalnych elementów wyposażenia domowego. Owoce swojej pracy zaoferują kaletnicy, metaloplastycy, artyści - malarze. Wielbiciele mody zachwycą się odzieżą z lnu, akcesoriami z filcu czy skórzaną biżuterią. Nie zabraknie naturalnych kosmetyków, a także stoisk dla najmłodszych. Wystawcy zaprezentują dziecięce ubranka, a także własnoręcznie wykonane pluszowe zabawki.

 

Termin: 23-25 marca w godzinach otwarcia Galerii

Miejsce: Galeria Łomianki

Organizator:

Galeria Łomianki

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć