Warszawa

Anioł i dzwonek na wigilię. Warsztaty tworzenia ozdób choinkowych
Warszawa, Praga Północ Warsztaty

Anioł i dzwonek na wigilię. Warsztaty tworzenia ozdób choinkowych

4 grudnia 2017
Wpis archiwalny

Zapraszamy na cykl warsztatów rodzinnych z wykorzystaniem elementów rzeźbiarskich , których finalnym rezultatem będzie wspólne, wykonanie i przygotowanie upominku – ozdoby na choinkę w kształcie aniołków i kolorowych dzwonków.


Zapraszamy zabiegane mamy i zapracowanych tatusiów, oraz wszędobylskie pociechy na wspólne spędzenie czasu z nami na warsztatach tworzenia aniołków na choinkę.
Na poszczególnych warsztatach z uprzednio przygotowanych elementów rzeźbiarskich i plastycznych każdy uczestnik będzie komponował, składał w całość i ozdabiał poszczególne aniołki i dzwonki tak aby każdy był niepowtarzalny i jednostkowy.


Zależy nam na indywidualnym charakterze ozdabiania prezentu. Chcemy przez to nawiązać do wielowiekowej tradycji tworzenia prezentu od serca dla osób nie tylko bliskich ale dla osób, które często , z różnych przyczyn i doświadczeń życiowych tych prezentów wigilijnych nie otrzymują od wielu lat. Ozdoby wykonane na warsztatach to anioły i dzwonki – symbole nadziei i ochrony.


Podczas warsztatów, wspólnie stworzymy ozdoby choinkowe, które przekazane zostaną jako prezenty w ramach organizowanego przez m.st. Warszawa „XIV Warszawskiego Spotkania Wigilijnego”. Jednocześnie zdobyta na warsztatach wiedza pozwoli na przygotowanie ozdób choinkowych również we własnych domach.
Głównym celem warsztatów jest integracja rodzin, wzmacnianie wspólnych więzi oraz podtrzymanie tradycji i kultury.

 

Termin: 04 grudnia, godz. 17:00

Miejsce; ul. Targowa 54, Biblioteka Sąsiedzka

tel. 790258878

Organizator:

Centrum Kreatywności Biblioteka Sąsiedzka

Wydarzenia w Warszawie

Przeczytaj również

Warto zobaczyć