Warszawa » Wiadomości lokalne » Rodzice relacjonują

Muzyczna podróż na wyspę Marimba

Muzyczna podróż na wyspę Marimba

Dzieci do 6 lat
"Coś w tym musi być" - pomyślałam, gdy mój na co dzień energiczny, bardzo witalny i wszędobylski maluch, który wiecznie biega – słuchał wtulony w tatę siedzącego na dywanie na miękkiej poduszce. Inne dzieci tańczyły, mruczały, śpiewały – organizatorzy zachęcają, by pozwolić pociechom na właściwą im ekspresję, niczego nie narzucając ani nie zakazując. więcej »
Na pragnienie - książka

Na pragnienie - książka

W warszawskim Parku Skaryszewskim, po prawej stronie Wisły, w ostatnią sobotę 7 maja 2011 zebrali się spragnieni czytania mieszkańcy Pragi. Muszla koncertowa zamieniła się w swoistą czytelnię. To tu bowiem miała miejsce impreza plenerowa – II PRAGnienie CzytaniA pod hasłem „Zadziw świat, przeczytaj książkę”. więcej »
 Suahili w rytmie Gospel

Suahili w rytmie Gospel

Rodzinny Poranek Muzyczny w Domu Kultury "Świt" w Warszawie był w tym miesiącu faktycznie wyjątkowy. Widać, że wyrobił sobie już pokaźną widownię – przyszło całkiem sporo osób: dorosłych i dzieci. więcej »
Śpiewać w chórze - tylko w Lunie!

Śpiewać w chórze - tylko w Lunie!

Tym razem "Koncert w kapciach" w warszawskim kinie Luna przyciągnął wielbicieli chóralnego śpiewu a' capella. Kwintet Bel Consort odśpiewał kilka pieśni Wielkanocnych. więcej »
W kapciach na koncert

W kapciach na koncert

W warszawskim kinie Luna odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Koncerty w kapciach", raz w miesiącu - w niedzielę - Misiowi Przyjaciele zapraszają dzieci wraz z rodzicami na "muzyczną biesiadę". więcej »
Noc w Instytucie Lotnictwa

Noc w Instytucie Lotnictwa

Wydawałoby się, że impreza dla zdecydowanie starszych. Nieprawda, nawet dwuletnie i trzyletnie dzieci znalazły coś dla siebie. Początek imprezy: godzina 17:00, koniec o 23:00. Szkoda, że termin takiej imprezy to październik, bo myślę, że w sierpniu byłoby znacznie cieplej a dzięki temu przyjemniej. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Temat na Czasie

Pierwsze, dziecięce zakochania!

Pierwsze, dziecięce zakochania!

Czy nasze pociechy naprawdę mogą się zakochać?  

Wakacje na Czasie!

Jak wakacje, to tylko na rodzinnym kempingu!

Jak wakacje, to tylko na rodzinnym kempingu!

Oto pomysł na udany wypoczynek z dziećmi - najlepsze kempingi w Europie. Jeśli jeszcze nie masz planów na nadchodzące lato lub weekend majowy - koniecznie przejrzyj ofertę kempingów Vacansoleil.  

Nowinki

7 podpowiedzi jak uczyć dzieci patriotyzmu

7 podpowiedzi jak uczyć dzieci patriotyzmu

Umiłowanie i szacunek do Ojczyzny powinno wpajać się dziecku już od najmłodszych lat. Najlepiej poprzez zabawę, odkrywanie nowych, ciekawych...  
Uczucia Gucia - poznajemy emocje!

Uczucia Gucia - poznajemy emocje!

Małe dzieci nierzadko mają kłopot z rozpoznaniem i poradzeniem sobie z trudnymi emocjami ? bo przecież dopiero uczą się świata i odkrywają...  

Wideoprezentacja na Czasie

Pola mówi - nowa seria dla najmłodszych

Pola to bohaterka nowej serii dla najmłodszych czytelników. Dziewczynka mierzy się z wszystkimi wyzwaniami codzienności, z jakimi spotykają się małe dzieci. Zobaczcie jak wyglądają przygody Poli!  

W domu z dzieckiem

Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Odchudzamy dzieci1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego powinno być więcej na portalu ?
Rozrywki dla dzieci on line
Rozrywki dla rodziców on line
Konkursów z nagrodami dla dzieci
Konkursów z nagrodami dla mam
Konkursów z nagrodami dla tatusiów
Inspiracji plastycznych dla dzieci
Żadne z powyższych mnie nie interesują. Szukam tu informacji nie rozrywki.


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019