Warszawa » Wiadomości lokalne » Rodzice relacjonują

"Zwierzątka Pana Ezopa" w Teatrze Kamienica

"Zwierzątka Pana Ezopa" w Teatrze Kamienica

Sztuka wspaniała, aktorzy dostępni, teatr dostępny, niemalże od podszewki wywinięty dla dziecka i rodzica. Od biletera po aktorów, każdy życzliwy a nie sztuczny, to po prostu prawdziwy teatr, prawdziwi ludzie, życzliwi i wspaniali. więcej »
Ukulele - warsztaty muzyczne w Teatrze Studio

Ukulele - warsztaty muzyczne w Teatrze Studio

Dzieci mogły uczestniczyć w wokalnych ćwiczeniach, dowiedzieć się na czym polegają różnice w językach czeskim i polskim, a nawet popróbować czeskich językowych „łamańców”. więcej »
Zamiast do teatru … do parku!

Zamiast do teatru … do parku!

Po raz kolejny Park im. Marszałka Śmigłego – Rydza w Warszawie stał się ostoją kultury nie tylko dla dorosłych – w cztery kolejne niedziele sierpnia na letniej scenie dla dzieci przygotowano przedstawienia i warsztaty. Wszystko to w ramach festiwalu ArtPark. więcej »
Centrum Nauki Kopernik

Centrum Nauki Kopernik

W CNK będziemy mogli m.in. na własnej skórze przetestować siłę trzęsienia ziemi, rozruszać własnymi rękoma małą elektrownię czy… stworzyć trąbę powietrzną. Przejedziemy rowerem po linie 5 metrów nad ziemią, uniesiemy się na latającym dywanie i zagramy na laserowej harfie. więcej »
W teatrze na trawie

W teatrze na trawie

Już po raz trzeci do małych mieszkańców Bielan i ich rodziców, w okresie wakacyjnym teatr przybywa… niemalże pod same okna. Wystarczy tylko wyjść z domu. Na skwerach, placach zabaw w różnych częściach dzielnicy. więcej »
Wizyta w Królikarni

Wizyta w Królikarni

Dzieci od 3 roku
Wizyta w Królikarni. I to nie w takiej pełnej klatek, gdzie na sianko mięciutkie, kolorowe, ze śmiesznymi noskami długouche chrupią marcheweczkę. To wizyta w galerii sztuki! więcej »
Z prawami za pan brat

Z prawami za pan brat

CosmoGolem – symbol praw dziecka, którego rzeźba, w ramach międzynarodowego projektu stoi na Polach Mokotowskich w Warszawie obchodził swoje urodziny. 2-letni już Jubilat w związku z tą miłą uroczystością gościł dzieci i ich rodziców na niedzielnym Pikniku. więcej »
Niedzielne chwilki u Chopina

Niedzielne chwilki u Chopina

Dzieci zgromadzone na tarasie Muzeum Chopina w Warszawie wokół fortepianu przez całe wakacje, w niedziele, miały możliwość uczestniczenia w warsztatach "Przyjemne chwilki". więcej »
Całkiem duże uśmiechy

Całkiem duże uśmiechy

Korytarz w Centrum Handlowym King Cross Praga w Warszawie zamienił się w scenę, widownię, pracownię plastyczną i miejsce na różne działania teatralne. Prowadzone z prawdziwą pasją przez teatrzyk Raz-dwa-trzyk. więcej »
Podróże do Skandynawii

Podróże do Skandynawii

Kto nie planował wyjechać w najbliższym czasie do Skandynawii, a lubi ten rejon lub chciał się o nim dowiedzieć czegoś więcej – mógł wybrać się na Skwer Hoovera w Warszawie, gdzie w sobotę 21 maja miała miejsce całodzienna impreza – DZIEŃ SKANDYNAWSKI. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Wydarzenie na Czasie

Dino Expo - Ruchome dinozaury

Dino Expo - Ruchome dinozaury

Twoje dziecko uwielbia dinozaury? Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Świat pradawnych gadów zawita do Warszawy! Wybierz się z nami w niesamowitą podróż w czasie! Tylko przez dwa wakacyjne...  

Nowinki

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Zapis czatu z ekspertem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Najciekawsze pytania i odpowiedzi...  
7 podpowiedzi jak uczyć dzieci patriotyzmu

7 podpowiedzi jak uczyć dzieci patriotyzmu

Umiłowanie i szacunek do Ojczyzny powinno wpajać się dziecku już od najmłodszych lat. Najlepiej poprzez zabawę, odkrywanie nowych, ciekawych...  

Konkurs na Czasie

Podzielcie się z nami swoimi sposobami na "rodzicielskie problemy" i weźcie udział w naszym konkursie "Złote rady dla młodych rodziców"! Do wygrania zestaw herbatek ziołowych Herbi Baby by Premium...  

Temat na Lato

Prawidłowe nawadnianie organizmu

Prawidłowe nawadnianie organizmu

Tegoroczne lato przywitało nas falą upałów. Piękna, słoneczna pogoda to idealne warunki do odpoczynku nad wodą lub w ogrodzie. Jednak wysokie temperatury zobowiązują do szczególnego zadbania...  

W domu z dzieckiem

Oglądaj, baw się i śmiej1 Świat Baśnioboru1 Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego poszukujesz ? :)
Powiedz nam które treści są dla ciebie ważne, będziemy zwracać na nie szczególną uwagę
Pomysłu na wspólne weekendowe wyjście w mieście
Pomysłu na weekend poza miastem
Pomysłu na wspólne wyjście. Nieważne czy w mieście czy poza miastem
Porad dotyczących wychowania dziecka
Porad dotyczących zdrowia dziecka
Bajek do czytania on line
Gier / zabaw / kolorowanek, by zająć dziecko
Informacji o nowych książkach dla dzieci


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019