Poznaj nas

Misja Nationale-Nederlanden

Dzień dobry!


O tym, co ważne mówimy wprost, a zdrowie dzieci jest najważniejsze. Misją Nationale-Nederlanden jest przede wszystkim zapewnienie poczucia bezpieczeństwa. Tym zajmujemy się na co dzień, oferując proste produkty ubezpieczeniowe i uświadamiając, jak ważna w życiu jest zapobiegliwość.


Zdrowie jest najcenniejsze! Dlatego z troską o nie aktywnie wspieramy akcje promujące profilaktykę zdrowotną i zwiększające świadomość Polaków na ten temat.
Jesteśmy też rodzicami. Nasi pracownicy mogą się pochwalić ponad 300 dziećmi.

 

Wiemy, z jakimi kłopotami borykają się rodzice, dlatego doskonale rozumiemy ich potrzeby. Zachęcamy więc do korzystania z naszego serwisu, który ma bawić i uczyć, zarówno najmłodszych, jak i ich opiekunów. W dziecięcych głowach rodzą się zaskakujące pomysły. Warto być na nie gotowym. 

 

Do dzieła!

 

 

Cytaty

Ewa:

Według Staszka najlepszą trampoliną jest... łóżko! Potrafi wyczyniać niezłe akrobacje. Oczywiście pod moim czujnym okiem :) »

Gosia:

Ostatnio moje bliźniaki urządziły sobie zawody - kto skoczy z wyższego stopnia schodów na podłogę. Dobrze, że nic się nie stało. w porę zareagowałam! »

Monika, mama czterolatka:

Synek próbował wdrapać się na meblościankę, by sięgnąć po ciasteczka. Dobrze, że miałam oko na mojego małego łakomczucha! »

Dagmara z Gdańska:

Moja córka wraz z koleżanką postanowiły zrobić huśtawkę z prześcieradła, wieszając je pomiędzy meblami. Pomysłowość dzieci nie ma granic! »

Aga, mama Hani:

Mamo, zobacz, bąbelkowa droga! - krzyknęła moja córa, wylewając na podłogę swój szampon. Dobrze, że nie próbowała chodzić po tej "drodze" »

Ola:

Moja Gabi uwielbia mnie naśladować. Ostatnio zauważyłam, że chodzi po mieszkaniu... w szpilkach :) Na szczęście - na razie kostki całe. »

Darek, tata Marka:

Zjeżdżalnia na schodach? Dla mojego urwisa wszystko jest możliwe. Dzieciaki to mają pomysły! »

© CzasDzieci.pl 2018