Trójmiasto

Artystyczny Klub Malucha
Trójmiasto Warsztaty do 2 roku

Artystyczny Klub Malucha

27 maja 2023
Wpis archiwalny

DLA DZIECI | 2-5 LAT


Cykl sobotnich spotkań dla rodziców z dziećmi w wieku 2-5 lat, w trakcie których mali uczestnicy odkrywają swoje pasje, przy okazji bawiąc się i ucząc. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 10:00 i trwają ok. 60 minut.*

 

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA W KONSULACIE KULTURY

 

▪ 29.04 „Leśne zwierzęta” – zajęcia muzyczne

Muzyczno-ruchowe zajęcia, podczas których bawimy się z leśnymi zwierzakami! Śpiewamy z guitelele, gramy na instrumentach, poznajemy także flet poprzeczny! Zapraszamy do wspólnej zabawy.

 

▪ 13.05 Mój bohater Strażak

Wyruszamy o 9.50 z Konsulatu Kultury (ul. Jana z Kolna 25).

Jak wygląda dzień z życia strażaka? Jakie są procedury, gdy nagle na komendzie rozlegnie się głośny alarm sygnalizujący pożar? Za jaki sprzęt od razu sięgają strażacy? Jeśli chcielibyście poznać odpowiedzi na powyższe pytania i wcielić się w rolę strażaka, zapraszamy Was na spotkanie

UWAGA: Ze względu na charakterystykę zajęć, każdy Uczestnik (niezależnie od wieku) musi kupić bilet! Bilet w cenie 10 zł od osoby.

 

▪ 27.05 Spektakl bańkowy „Początek”, reż. Małgorzata Mach

Spektakl „Początek” to historia człowieka, który odkrywa magię. Delikatnie, krok po kroku, zbliża się do poznania i okiełznania żywiołu baniek mydlanych. Ogląda je, dotyka, zaczyna się ich uczyć aby odkryć radość w swobodnej zabawie.

Spotkanie z Teatrem Magicznych Baniek to gwarancja familijnej zabawy! Zapraszamy do świata żywiołów, magicznych sztuczek i scenicznej zabawy.

 

https://www.gck.gdynia.pl/dla-dzieci/artystyczny-klub-rodzica/

 

Mat. organizatora

Miejsce wydarzenia:
Jana z Kolna 25, Gdynia
Organizator:

Gdyńskie Centrum Kultury

Jana z Kolna 25, Gdynia
tel.: 667 022 652

Wydarzenia w Trójmieście

Przeczytaj również

Warto zobaczyć