Trójmiasto

Niezwykły koncert w Operze Krakowskiej. Widzowie sami tworzą program!
Ogólnopolska Koncert

Niezwykły koncert w Operze Krakowskiej. Widzowie sami tworzą program!

28 listopada 2020
Wpis archiwalny

Zgodnie z decyzją Premiera o zamknięciu instytucji kultury do 29 listopada 2020, Opera Krakowska odwołała wszystkie zaplanowane na ten czas spektakle.

 

Nie mogąc spotkać się z widzami w gmachu teatru, Opera proponuje spotkanie za pośrednictwem internetu – medium, które w dzisiejszych czasach i w obecnej sytuacji stało się powszechną formą kontaktu, nie tylko prywatnego, ale także Artystów z Publicznością. 28 listopada o godz. 18:30 odbędzie się „Listopadowy wieczór z Operą” - koncert online, podczas którego wystąpią Soliści, Orkiestra i Chór Opery Krakowskiej pod dyrekcją Tomasza Tokarczyka. Widzowie zostali zaproszeni do ciekawej zabawy – mogą sami ułożyć scenariusz koncertu! By to zrobić, należy do 23 listopada wypełnić anonimową ankietę, w której zamieszczonych zostało 50 tytułów operowych. Lista zawiera najznamienitsze, najbardziej lubiane przez Publiczność fragmenty oper, tak z bieżącego repertuaru teatru, jak i spoza niego. Każdy może wybrać trzy utwory, które chciałby usłyszeć podczas koncertu. Wykonane zostaną te, które zdobędą najwięcej głosów.

 

Link do ankiety znajduje się na stronie internetowej oraz profilu na Facebook’u Opery. Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu!

Miejsce wydarzenia:
Online

fot. Łukasz Łuszczek
Organizator:

Opera Krakowska

ul. Lubicz 48
31-512 Kraków
tel.: +48 12 296 62 00 centrala

Wydarzenia w Trójmieście

Warto zobaczyć