Trójmiasto

Wielojęzyczne warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży
Trójmiasto, Gdynia Warsztaty od 4 roku

Wielojęzyczne warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży

27 kwietnia 2019
Wpis archiwalny

godz. 14:00

godz. 14:30

Zapraszamy na warsztaty Studia Teatralnego „T e a t r +" dla dzieci i młodzieży posługującej się językiem rosyjskim, ukraińskim, polskim oraz angielskim.

Zajęcia obejmują naukę wymowy i zachowania scenicznego, umiejętności oratorskich i aktorskich, podstawy wokalu, choreografii, charakteryzacji i rzemiosła artystycznego.

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

„T e a t r +" zapewnia możliwość swobodnego wyrażenia siebie oraz rozwój twórczych możliwości i wrażliwości. Zajęcia są okazją do nawiązania nowych znajomości wśród rówieśników o podobnych zainteresowaniach oraz wielojęzycznej integracji.

 

Dodatkowe plusy: dogodny harmonogram zajęć, możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu, występy publiczne, wyjazdy na festiwale i konkursy.+

 

Warsztaty odbywają się w wybrane soboty w Sali Kinowej Muzeum Emigracji w Gdyni w dwóch grupach:

- Grupa młodsza (4-7 lat): godz. 14:00
- Grupa starsza (10-18 lat): godz. 14:30

 

Wstęp wolny. Nie obowiązują zapisy.

 

Prowadząca:

Olha Shevtsova – pochodząca z Ukrainy animatorka kultury, reżyserka i dyrygentka chóru. W rodzinnym Mikołajewie była kierowniczką dziecięcego koła teatralnego w Regionalnym Domu Twórczości Artystycznej, kierownikiem studia teatralnego „Teatr+" w Miejskim Pałacu Kultury i Uroczystych Wydarzeń, kierownikiem studia teatralnego „Persona" w Państwowym Domu Twórczości Artystycznej oraz nauczycielem sztuki aktorskiej.

Współpracowała z grupami dziecięcymi, młodzieżowymi i międzynarodowymi, pracując takimi metodami jak Teatr Forum, teatr lalek, uszu czy cieni.

Po przyjeździe do Trójmiasta prowadziła warsztaty teatralne dla grup różnorodnych wiekowo i kulturowo w Sopockim Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców oraz w różnych instytucjach kultury, takich jak Oliwski Ratusz Kultury czy Rosyjskie Centrum Kultury w Gdańsku.

Miejsce wydarzenia:
ul. Polska 1
81-339 Gdynia
Organizator:

Muzeum Emigracji w Gdyni

ul. Polska 1
81-339 Gdynia
tel.: +48 58 670 41 61

Wydarzenia w Trójmieście

Warto zobaczyć