W mieście » Wydarzenia dla dzieci » Nowinki » 15 urodziny Galerii Madison


15 urodziny Galerii Madison powiększ

15 urodziny Galerii Madison

Tak, to już 15 lat jest z Wami. W listopadzie Galeria Madison obchodzi swoje 15 już urodziny. W ścisłym centrum, przy Starym Mieście, na trasie, po drodze, w śródmieściu – gdański Madison na stałe wpisał się w krajobraz tej części miasta.

15 lat zobowiązuje dlatego to właśnie z myślą o Klientach z okazji urodzin Galeria Madison przygotowała wiele urodzinowych prezentów, konkursów i niespodzianek tak aby umilić ten listopadowy czas. 

 

Zgodnie z urodzinową tradycją także w tym roku Galeria przygotowała aż 1000 biletów do kina a także zabawę konkursową. Aby odebrać prezent gwarantowany – podwójne zaproszenie do kina – wystarczy zrobić w listopadzie zakupy na łączną sumę 400 zł (paragony w różnych punktów handlowych i usługowych sumują się) i zgłosić się po odbiór biletów na specjalne stoisko urodzinowe w dniach: 10, 17, 24 listopada i 1 grudnia 2018 w godz. 12.00 – 16.00.

 

Dodatkowo dla wszystkich lubiących zabawy jest konkurs „Ile warte są Twoje nagrody”. Zadaniem uczestników urodzinowej zabawy jest określenie łącznej wartości (sumy cen) wszystkich produktów umieszczonych w specjalnej prezentowej konstrukcji zlokalizowanej na parterze w Galerii. Osoba, która poda wartość najbardziej zbliżoną do wartości rynkowej zgarnie całą pulę nagród tj. całą zawartość prezentu. Do ekspozycji w kształcie prezentu można zajrzeć przez specjalne otwory umożliwiające ocenę zawartości. Wszystkie produkty umieszczone w Prezencie pochodzą ze sklepów Galerii, zatem realna ocena ich wartości wymaga jedynie spostrzegawczości i skrupulatności. Zabawa trwa do 29 listopada. Karty konkursowe można odbierać w Punkcie Informacji Obiektowej zlokalizowanej na parterze.

 

Natomiast w ramach prowadzonego na facebookowym profilu Galerii konkursu pod hasłem „new home & new you” na zwycięzcę czekać będzie projekt aranżacji mieszkania wraz z wyposażeniem jednego pomieszczenia o łącznej wartości  10 000 zł. Partnerem konkursu jest marka home & you.

 

W piątek 23 listopada łowców promocji zapraszamy na Black Friday, w ramach którego w salonach Madison klienci znajdą wiele okazji cenowych i ciekawych promocji. W wybranych sklepach promocje potrwają cały weekend aż do 25 listopada. Wszystkie oferty specjalne będą publikowane na stronie www a przy sklepach będą specjalne naklejki podłogowe z informacją o przygotowanych promocjach.

 

Na zakończenie 15. urodzin  w dniu 1 grudnia na klientów Galerii czekać będzie tort urodzinowy przygotowany przez Piekarnie Pellowski oraz finał konkursowej zabawy „Ile warte są Twoje nagrody”.

 

Regulaminy wszystkich akcji dostępne na stronie www.madison.gda.pl

Świętuj z nami.

Galeria Handlowa Madison
Wizytówka organizatora:

Galeria Handlowa Madison

Galeria Handlowa Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

Wyślij wiadomość »

www.madison.gda.pl


Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »
Dlaczego warto czytać dzieciom przed snem?

Dlaczego warto czytać dzieciom przed snem?

Wspólne czytanki na dobranoc powinny stanowić obowiązkowy punkt w harmonogramie dnia każdej rodziny. Jeśli zastanawiacie się, dlaczego, przedstawiamy korzyści płynące z czytania maluchom przed...  

Urodziny na Czasie

Nowinki

Po jedenaste: Nie bij!

Po jedenaste: Nie bij!

Kocham. Nie biję! To głośna kampania społeczna, zapoczątkowana w Polsce w 2006 roku, w którą z wielkim oddaniem zaangażowali się artyści,...  
2018 w kinie - 12 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

2018 w kinie - 12 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

Zapowiedzi kinowe na rok 2018 wyglądają co najmniej interesująco! Specjalnie dla Was wybraliśmy familijne filmy, które po prostu trzeba...  

W domu z dzieckiem

Knock Nocky1 Niemożliwi detektywi1 Gry Nasza Księgarnia1 Niezapominajka1 Domowa Akademia1 Pierwsze Książeczki1 Prezenty1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego poszukujesz ? :)
Powiedz nam które treści są dla ciebie ważne, będziemy zwracać na nie szczególną uwagę
Pomysłu na wspólne weekendowe wyjście w mieście
Pomysłu na weekend poza miastem
Pomysłu na wspólne wyjście. Nieważne czy w mieście czy poza miastem
Porad dotyczących wychowania dziecka
Porad dotyczących zdrowia dziecka
Bajek do czytania on line
Gier / zabaw / kolorowanek, by zająć dziecko
Informacji o nowych książkach dla dzieci


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2018