Śląsk

Czerwcowe Poranki w Multikinie
Ogólnopolska Seans filmowy

Czerwcowe Poranki w Multikinie

od 13 czerwca do 14 czerwca

godz. 12.00

 

W czerwcu w każdą sobotę i niedzielę Multikino wraz z kanałem Nick Jr. zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 12.00 dzieci zobaczą kolejne przygody Dory, która Poznaje Świat oraz perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt z Psiego Patrolu.

 Poranki o 12.00 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów znanych dotychczas z anteny stacji Nick Jr na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

 

Multikino wraz z kanałem Nick Jr. zaprasza najmłodszych kinomanów do świata Dory, która Poznaje Świat i uroczych szczeniaków z Psiego Patrolu.

 

Dora Poznaje Świat. Dora ma osiem lat i jest małą podróżniczką. W każdym odcinku dziewczynka wyrusza na wyprawę, a przy okazji zwiedzania pomaga napotkanym osobom i zwierzętom. Dzięki Dorze, mali widzowie poznają podstawy języka angielskiego – nauczą się liczyć i powtórzą najważniejsze zwroty, użyte w odcinku. Rozwiną też swoje zdolności logicznego myślenia - z pomocą magicznej mapy towarzyszącej Dorze w odnalezieniu nowego sposobu dotarcia do celu podróży.

 

Psi Patrol. Psi patrol to seria dla przedszkolaków ukazująca perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Marshalla, Chase’a, Rocky’ego, Zumy, Rubble’a i Skye, które pod przywództwem dziesięcioletniego Rydera wyruszają na ratunek potrzebującym.

 

Szczegółowy repertuar:


6-7 i 13-14 czerwca, godz. 12.00


Dora Poznaje Świat Butek-Baseballista 
Psi Patrol Skąd wziął się Rubble / Pieski ratują lwa morskiego 
czas trwania 51 min

 

20-21 i 27-28 czerwca, godz. 12.00


Dora Poznaje Świat Zwierzęce abecadło 
Psi Patrol Pieski ratują króliki / Psie strojenie 
czas trwania 51 min


Czerwcowe Poranki o 12.00 odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.

 

Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl.

 

„Poranki” i oferta dla Przedszkoli
W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna grupa to 20 dzieci).

 

Więcej o Porankach na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/dzieci/

Organizator:

Multikino S.A.

ul. Mokotowska 49
00-542 Warszawa

Wydarzenia na Śląsku

Warto zobaczyć