Śląsk

Wczesna nauka matematyki
Ogólnopolska Spotkanie

Wczesna nauka matematyki

29 stycznia 2022

Każde dziecko ma naturalne, wrodzone zdolności liczbowe, które zanikają, jeśli nie są rozwijane. Proces ten zaczyna się już w wieku 3 lat, ale można temu zapobiec, a nawet ponownie uruchomić matematyczne uzdolnienia.


SZKOLENIE dla rodziców odbywa się w formie wideokonferencji live. DODATKOWO tego samego dnia po szkoleniu odbędzie się 15-MINUTOWA INDYWIDUALNA KONSULTACJA online.


Im młodsze jest dziecko, tym matematyka jest dla niego łatwiejsza, ale ważna jest metoda. Kiedy chcesz nauczyć dziecko dodawania i odejmowania, nie ucz liczyć po kolei 1, 2, 3, … , ani nie używaj przedmiotów tj. klocki, patyczki czy inne liczmany. W przeciwnym wypadku przyspieszysz zanik naturalnych zdolności matematycznych dziecka.


To sposób w jaki uczymy powoduje, że większość dzieci woli zjeść brokuły, niż rozwiązać zadanie z matematyki. Większość ludzi nie lubi matematyki, choć na rynku pracy nieustannie rośnie popyt na specjalistów o umysłach ścisłych.
Zatem poznaj jedyną na świecie metodę, która została zweryfikowana naukowo. Badania trwały 10 lat, a efektywność metody przekroczyła 90%. Metoda jest tak opracowana, że wystarcza pół minuty dziennie, aby utrzymać matematyczne uzdolnienia i rozbudzić zainteresowanie matematyką, zapobiegając przy tym problemom w nauce szkolnej.


DLA KOGO: dla rodziców dzieci w wieku od urodzenia do 10 roku życia
SZKOLENIE PROWADZI: Dr Aneta Czerska, pedagog, matematyk, specjalista rozwoju dziecka, autorka metody Cudowne Dziecko, ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka
KIEDY: sobota, 29/01/2022 – 5 godzin
Uczestników szkolenia zapraszamy wcześniej na wykład „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu”, który odbędzie się w piątek 21/01/2022 o godzinie 18:30.

WIĘCEJ INFORMACJI: https://cudownedziecko.pl/szkolenie/wczesna-nauka-matematyki/


Jeśli już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka, to kup pakiet 3 szkoleń z rabatem do 20% lub pakiet 10 szkoleń z rabatem 30%, który możesz wykorzystać w ciągu 3 lat.

 

Miejsce wydarzenia:
Online
Organizator:

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

Wydarzenia na Śląsku

Warto zobaczyć