Śląsk

Odkryj "Tajemnicę skradzionych zabawek"!
Śląsk Impreza plenerowa 4–11 lat

Odkryj "Tajemnicę skradzionych zabawek"!

14 czerwca 2021
Wpis archiwalny

Fundacja Dr Clown wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Sosnowcu serdecznie zapraszają na promocję książki "Tajemnica skradzionych zabawek", autorstwa wolontariuszek Fundacji – Katarzyny Polakowskiej i Marii Majewskiej.

 

To arcyciekawe spotkanie dla najmłodszych odbędzie się już w poniedziałek 14 czerwca 2021 o godz. 16.00 w Ogrodzie Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11). Impreza przeznaczona jest dla dzieci wraz z opiekunami. W trakcie wydarzenia Doktorzy Clowni przeprowadzą liczne zabawy i animacje, a każdy uczestnik otrzyma egzemplarz książki wraz z autografem. Wstęp wolny.

 

"Tajemnica skradzionych zabawek" - to książka autorstwa wolontariuszek Fundacji Dr Clown z Sosnowca: Dr Dzwoneczka (Katarzyny Polakowskiej) oraz Dr Zosi Samosi (Marii Majewskiej). Została stworzona z myślą o najmłodszych pacjentach szpitalnych oddziałów. Bajkę zilustrowała lokalna artystka Stanisława Pająk.

 

[Uwaga - z troski o bezpieczeństwo uczestników i animatorów, Organizatorzy zastrzegają możliwość ograniczenia wstępu do Ogrodu, w przypadku zbyt dużej frekwencji.]

 

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter).

 

Miejsce wydarzenia:
Kościelna 11,
41-200 Sosnowiec
Organizator:

MBP w Sosnowcu

Kościelna 11,
41-200 Sosnowiec
tel.: 032 266 33 96

Wydarzenia na Śląsku

Warto zobaczyć